Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Ostatnie rozgrywki Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej tego sezonu za nami.

2016-06-06

W poniedziałek 6 czerwca 2016r. w gościnnych murach Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Bochni spotkali się młodzi bocheńscy szachiści aby rozegrać IX kolejkę (ostatnią w rozgrywkach sezonu 2015/2016) Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej.

3eb3f716ab244c01a768c1d55bc515ae

W tej kolejce nad szachownicami swoje głowy pochyliło 39 graczy, którzy podczas 7-rundowych rozgrywek zdobywali ostatnie punkty do klasyfikacji generalnej. Przed nimi już tylko oficjalne zakończenie i podsumowanie tegorocznych rozgrywek oraz wręczenie nagród najlepszym graczom w kategoriach:

1) klasyfikacja generalna

2) kategoria indywidualna (miejsca I - III

  • uczniów klas I - III
  • uczniów klas IV - VI
  • uczniów klas gimnazjalnych

3) kategoria drużynowa:

  • szkoły podstawowe
  • szkoły gimnazjalne

W comiesięcznych spotkaniach i rozgrywkach Ligi Szachowej brali udział uczniowie  szkół podstawowych oraz gimnazjalnych:

  • PSP Nr 1 w Bochni
  • PSP Nr 2 w Bochni
  • PSP Nr 5 w Bochni
  • PSP Nr 7 w Bochni
  • PSP w Proszówkach
  • Gimnazjum Nr 1 w Bochni
  • Gimnazjum Nr 2 w Bochni
  • Gimnazjum w Stanisławicach
  • Gimnazjum w Proszówkach

W tej ostatniej kolejce tego sezonu najlepszymi graczami okazali się:

Szkoła podstawowa klasy I - III

  • Gajewski Witold - PSP Nr 5 Bochnia
  • Mazurkiewicz Szymon - PSP Nr 5 Bochnia
  • Gardziel Tomasz - PSP Nr 2 Bochnia

Szkoła Podstawowa klasy IV - VI

  • Liszka Sebastian - PSP Nr 5 Bochnia
  • Zięba Bartosz - PSP Nr 5 Bochnia
  • Żelichowski Oliwer - PSP Nr 2 Bochnia

Szkoła Gimnazjalne:

  • Skipioł Filip - Gimnazjum Stanisławice
  • Żelichowski Jakub - Gimnazjum Nr 1 Bochnia
  • Mytnik Adam - Gimnazjum Nr 1 Bochnia

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki IX kolejki Ligi Szachowej:

Międzyszkolna Liga Szachowa - IX runda 2016-06-06/2016-06-06 Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 1
II
Skipioł, Filip
POL 0 1800 Gim Stanisławice
7.0 21.50 30.00 7
28.0
2 12

Żelichowski, Jakub
POL 0 1000 Gim 1
6.0 24.00 34.00 6
25.0
3 19

Mytnik, Adam
POL 0 1000 Gim 1
5.5 20.00 27.50 5
22.0
4 30

Gajewski, Witold
POL 0 1000 PSP 5A
5.0 22.00 29.50 5
20.0
5 8

Wieczorek, Radosław
POL 0 1000 ZSG Proszówki
5.0 20.50 30.50 5
20.0
6 25

Karasiński, Dawid
POL 0 1000 Gim 2
5.0 20.00 30.00 5
21.0
7 17

Liszka, Sebastian
POL 0 1000 PSP 5
5.0 19.00 27.00 5
20.0
8 27

Jędrzejek, Sebastian
POL 0 1000 Gim 2
5.0 18.00 26.00 5
17.0
9 26

Daniec, Szczepan
POL 0 1000 Gim 1
4.5 25.00 36.00 4
22.0
10 13

Zięba, Bartosz
POL 0 1000 PSP 5
4.5 16.50 23.50 4
15.5
11 2

Sionko, Paweł
POL 0 1200 Gim 1
4.0 22.00 30.50 4
16.0
12 28

Kowalczyk, Monika
POL 0 1000 Gim 2
4.0 20.50 28.50 4
19.0
13 21

Cisło, Jakub
POL 0 1000 Gim 2
4.0 20.00 28.00 4
20.0
14 7

Serafin, Jakub
POL 0 1000 Gim 1
4.0 20.00 27.00 4
16.0
15 18

Rzepecki, Filip
POL 0 1000 Gim 1
4.0 17.50 26.50 4
19.0
16 3

Mazurkiewicz, Szymon
POL 0 1000 PSP 5A
4.0 17.50 24.50 4
16.0
17 29

Żelichowski, Oliwer
POL 0 1000 PSP 2
4.0 16.00 22.50 4
14.0
18 37

Rogusz, Michał
POL 0 1000 PSP 5
3.5 17.50 24.50 2
12.5
19 39

Gardziel, Tomasz
POL 0 1000 PSP 2A
3.5 17.00 24.00 2
15.5
20 36

Cepak, Filip
POL 0 1000 PSP 2A
3.5 15.50 22.50 3
13.0
21 35

Mroczek, Tomasz
POL 0 1000 Gim 2
3.5 15.50 22.00 3
11.0
22 16

Maciejowski, Mateusz
POL 0 1000 Gim 1
3.0 20.50 29.00 3
17.0
23 31

Musiał, Patryk
POL 0 1000 Gim 2
3.0 18.50 27.00 3
10.0
24 33

Wiercioch, Karol
POL 0 1000 PSP 5
3.0 18.50 25.50 3
16.0
25 24

Pilch, Paweł
POL 0 1000 Gim Proszówki
3.0 17.50 26.00 3
14.0
26 10

Liszka, Maksymilian
POL 0 1000 PSP 5A
3.0 17.00 23.50 3
13.0
27 6

Wolnik, Iwo
POL 0 1000 PSP 2A
3.0 14.00 20.00 3
9.0
28 34

Mrózek, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 2
3.0 14.00 19.00 3
13.0
29 20

Knap, Szymon
POL 0 1000 Gim 1
3.0 13.50 22.00 1
7.5
30 14

Michałowski, Tomasz
POL 0 1000 PSP 1A
3.0 11.50 17.00 3
7.0
31 5

Olesiński, Michał
POL 0 1000 PSP 5
2.5 16.00 21.50 2
9.5
32 32

Jarosz, Kacper
POL 0 1000 PSP 5
2.5 14.50 20.00 1
8.0
33 23

Brzegowy, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 5
2.5 14.00 19.00 2
11.0
34 22

Szewczyk, Marcel
POL 0 1000 PSP 5
2.0 16.50 23.00 2
9.0
35 15

Kolarz, Karolina
POL 0 1000 Gim 5
2.0 16.00 21.50 1
7.0
36 38

Zwierniak, Maksymilian
POL 0 1000 PSP 2A
2.0 14.50 21.00 1
9.0
37 4

Cefal, Jacek
POL 0 1000 PSP 5
2.0 10.00 16.00 1
7.0
38 11

Wasila, Kacper
POL 0 1000 Gim 1
1.5 14.00 21.00 1
5.5
39 9

Kasperski, Antoni
POL 0 1000 PSP 1A
1.5 13.50 19.00 0
5.0




POL 0 1000






ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia


Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.