Pechowa sobota dla naszych piłkarzy

2015-05-25
To nie był dobry czas dla naszych piłkarzy. We wszystkich spotkaniach, które odbyły się w ostatni weekend, przegraliśmy.

TRAMPKARZE POKONANI U SIEBIE PRZEZ SANDECJĘ
W sobotę 23 maja przyjmowaliśmy na bocheńskim stadionie sądeczan, którzy wykazali się dość dużą determinacją i już w pierwszej połowie prowadzili dwiema bramkami. W dodatku w drugiej połowie strzelili trzecią i gdyby nie akcja Matlęgi, który w 62 minucie zdobył honorowego gola - schodzilibyśmy z boiska całkowicie pokonani.
Mecz rozgrywany był w ramach VII kolejki małopolskiej ligi. Trenerem bocheńskiej drużyny jest Janusz Piątek.

MOSiR Bochnia - Sandecja Nowy Sącz 1-3 (0-2)

Sandecja : 6 minuta, 10 min., 55 min.

62 min. Matlęga

Z MŁODZIKAMI WYGRAŁ OŚWIĘCIM
W tym samym dniu co starsi koledzy swoje spotkanie w ramach VII kolejki małopolskiej ligi młodzików rozgrywał zespół Mateusza Fortuny, który również u siebie gościł Oświęcim. Chłopcy również przegrali, ale tylko jedną bramką.

MOSiR Bochnia & Unia Oświęcim 0:1

SROMOTNA PRZEGRANA MŁODZIKÓW W ROZGRYWKACH PODOKRĘGU
To niestety rzeczywiście była już sromotna klęska. Drugi zespół młodzików, prowadzony przez Tomasza Maruta, przegrał w sobotę na wyjeździe bardzo wysoko, bo aż 0:13 z Trzcianą 2000.

Trzciana 2000 & MOSiR II Bochnia 13:0

WALCZYMY DALEJ
Nasi chłopcy na pewno wyciągają wnioski z ostatnich spotkań i jednocześnie przygotowują się do kolejnych meczy. Trzymamy za nich kciuki i zapraszamy do kibicowania!

We wtorek 26 maja na naszym stadionie gra drugi zespól trampkarzy Marcina Leśniaka, walczący w I okręgowej lidze. Będzie gościł Olesno. Początek spotkania o godz. 18.00.

W niedzielę 31 maja trampkarze grający w małopolskiej lidze spotkają się na stadionie TS Wisły II Kraków. Mecz Rozpocznie się o godz. 10.00.

Również w niedzielę 31 maja młodzicy rywalizujący w małopolskiej lidze zagrają na wyjeździe z Akademią Piłkarską 21 Kraków. Początek spotkania o godz. 15.30.

Drugi zespół młodzików, walczący w podokręgu na razie pauzuje, a na murawę wyjdzie 9 czerwca, kiedy to u siebie gościł będzie drużynę Czarnych Kobyle.