Piękna wygrana młodzików z Okocimskim

2012-10-01

małopolska liga piłki nożnej młodzików

Okocimski - MOSiR Bochnia 0-5 (0-0)

Bramki: 33' Matlęga, 47' Pietrzyk asysta Burkowicz, 49'Dymura asysta Matlęga, 50' Matras Piotr asysta Dymura, 54' Pietrzyk.

MOSiR Bochnia pokonał w spotkaniu wyjazdowym (29 września) młodzików Okocimskiego 5-0. Do przerwy pomimo licznych korzystnych sytuacji wynik był bezbramkowy. W tej części gry zawodziła skuteczność młodych bochnian, lub dobrze interweniował bramkarz gospodarzy. Druga połowa to dalsza przewaga gości, którzy tym razem lepiej spisywali się pod bramką przeciwnika i zdobyli pięć bramek. MOSiR po zasłużonym zwycięstwie ma 17 punktów w 9 meczach i stosunek bramek 30-12.
b

Kolejne spotkanie drużyny młodzików, trenowanej przez Janusza Piątka, odbędzie się w najbliższą niedzielę 7 października 2012r. na bocheńskim stadionie przy ul. Parkowej. Gościć będziemy MKS Poprad Muszynę. Początek spotkania o godz. 14.00.