Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Piękny występ judoków w Tuchowie.

2011-05-17

W sobotę 14.05.2011 zawodnicy  sekcji judo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni uczestniczyli w Międzywojewódzkim Turnieju w Judo w Tuchowie. W zawodach wzięło udział ok. 250 zawodników i zawodniczek z 23 klubów reprezentujących cztery województwa: małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie i śląskie. Walki rozgrywano na czterech matach w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci (roczniki 99 i młodsi) oraz młodzicy (roczniki 97-98). Nasz klub reprezentowało 22 zawodników, którzy pod kierunkiem trenera Sebastiana Serwińskiego i dopingowani przez najwierniejszych rodziców spisali się znakomicie zdobywając aż 19 medali. Dodatkowo w klasyfikacji drużynowej chłopców nasz klub zdobył I miejsce.

Poniżej podajemy nazwiska wszystkich młodych judoków i wywalczone przez nich miejsca.

Złote medale zdobyli: Oliwia Wątorek, Izabela Wszołek, Andżelika Drzazga, Aleksandra Zelek, Krzysztof Kozak, Rafał Gibała, Damian Pławecki, Karol Kowalski, Oliwer Choma, Jakub Więcek, Paweł Makowiecki.

 

Srebrne medale wywalczyli: Jakub Nosalski, Kacper Kubas, Konrad Stanuszek, Aldo Mirga.

Brązowe medale otrzymali: Kamil Kubas, Justyna Oleksy, Ilona Kowalska, Dawid Buczek.

W zawodach startowali również: Mikołaj Wilczek, Jakub Rynduch i Kamil Osyszko.Również w sobotę 14 maja 2011r odbył się Puchar Polski Seniorów w Judo w Bytomiu. Reprezentujący klub MOSiR Bochnia Bartosz Dobranowski wywalczył V miejsce w kat 60 kg.

Miał on cztery walki, z których dwie wygrał, dwie przegrał. W pojedynku o III miejsce przegrał minimalną przewagą przeciwnika – najmniejszą ilością punktów.


Rozgrywki

 • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  II liga mężczyzn i III liga seniorów

 • 2 liga koszykówki kobiet

  2 liga koszykówki kobiet

 • LIGA JUDO

  LIGA JUDO

 • Szkolna Liga Szachowa

  Szkolna Liga Szachowa

 • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

 • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

 • X Bieg Papieski

  X Bieg Papieski

  16 października 2017 r.

 • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

 • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  6 sierpnia 2017 r.

 • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  07.10.2017 r.