Piękny występ trampkarzy MOSiR-u towarzyszący uroczystościom na stadionie im. dr. W. Krupy

2014-06-22

Bardzo ładne widowisko stworzyli zawodnicy trampkarzy w pokazowym meczu rozegranym w sobotę 21 czerwca  z okazji odsłonięcia pamiątkowej tablicy dr. Władysława Krupy, którego imię nosi bocheński stadion.

Zawodnicy MOSiR-u pokonali Wisłę rocznik 2000 5-0. Do przerwy dwukrotnie do siatki trafił Tabor, a jedno z jego podań skutecznie wykorzystał Czerwiński. W drugiej połowie Czerwiński dołożył jeszcze jedno trafienie, a wynik ustalił testowany w bocheńskim zespole Gumuła. Mecz ten był okazją do zaprezentowania się, a zarazem pożegnania się z liczną bocheńską publicznością. Część zawodników opuszcza bowiem zespół trampkarzy i dalszą przygodę z piłką będą oni  kontynuować w juniorach młodszych. Pozostali trampkarze z rocznika 2000 oraz młodzicy z 2001 będą stanowić nową drużynę w przyszłym sezonie.

MOSiR Bochnia - Wisła Kraków 2000 5-0 (3-0)

6 minuta Tabor

17 minuta Czerwiński asysta Tabor

20 minuta Tabor asysta Palonek

47 minuta Czerwiński

52 minuta Gumuła

MOSiR Bochnie reprezentowali: Seweryn (Biernat) - Majewski, Domagała, Palej, Czerwiński, Burkowicz, Chlebek, Matras, Juszczak, Tabor, Palonek

Ponadto grali: Matlęga, Kamieniecki, Klejdysz, Pałkowski, Kocot oraz testowani zawodnicy.