Pierwszy mecz trampkarzy MOSiR w Podokręgu wygrany!

2016-09-13
W poniedziałek 12 września trampkarze MOSiR Bochnia mieli pierwsze w tym sezonie spotkanie w ramach rozgrywek bocheńskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Podopieczni trenera Tomasza Maruta wyszli z niego zwycięsko, pokonując Naprzód Sobolów 6:1!

626_12.09.2016_trampk._Maruta_w_Podokegu_z_Sobolowem_007

MOSiR II Bochnia : Naprzód Sobolów 6:1 (2:1)

Początek meczu rozgrywanego na stadionie przy ul. Parkowej nie wróżył najlepiej. - Nie było tak, jak zakładaliśmy, bo szybko straciliśmy bramkę - mówił po spotkaniu trener bochnian. - Z biegiem czasu było jednak coraz lepiej i do przerwy zdobyliśmy 2 bramki. Później nasza przewaga była już widoczna. -

626_12.09.2016_trampk._Maruta_w_Podokegu_z_Sobolowem_018 626_12.09.2016_trampk._Maruta_w_Podokegu_z_Sobolowem_075

Rzeczywiście nasi chłopcy nie dali się zbić z tropu i zdobycie pierwszej bramki przez przeciwnika nie podłamało ich, ale podziałało mobilizująco. Do przerwy nie tylko wyrównali wynik, ale i zdobyli niewielką przewagę. To ugruntowało ich do dalszej walki w drugiej części spotkania, w której to przeciwnik nie tylko nie miał szczęścia, ale wyraźnie tracił siłę i pozwolił sobie na wbicie aż czterech kolejnych bramek.

626_12.09.2016_trampk._Maruta_w_Podokegu_z_Sobolowem_002

Dla Bochni dwa trafne strzały oddał Kacper  Drożdż i po jednym: Piotr Walewski, Hubert Kwarta, Patryk Gawor, Jakub Biernat.
W składzie MOSiR II Bochnia wystąpili również: Kacper Sobas (bramkarz), Bruno Zapiór, Jan Mazur, Kamil Lekki, Dominik Lech, Kacper Dziadoszczyk, Mateusz Cieśla (kapitan), Kamil Gawlik.

Więcej zdjęć na facebook-u MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).

KOLEJNE MECZE
Następne spotkanie trampkarzy MOSiR II Bochnia już w najbliższą sobotę 17 września. Na wyjeździe rozegrają oni mecz z drużyną Beskid Żegocina. U siebie walczyć będą dopiero 26 września z Victorią Słomką.

Przy okazji przypominamy, że dzisiaj na wyjeździe zagra drugi zespół trenowany przez Tomasza Maruta - młodzicy, którzy również w ramach rozgrywek Podokręgu na wyjeździe spotkają się z Trzcianą 2000. U nas możemy im kibicować w czwartek 15 września, kiedy to o godz. 17.00 wyjdą na murawę, by zmierzyć się z Borkiem.

Natomiast jutro, czyli 14 września na wyjeździe będą młodzicy Marcina Leśniaka, biorący udział w rozgrywkach Tarnowskiej I  Ligi Okręgowej. W czwartej kolejce spotkają się z Termalicą Bruk-Bed Niecieczą.