Porażka w drugim meczu barażowym

2012-03-11

Drugi mecz barażowy o utrzymanie w II lidze mężczyzn pomiędzy Contimax MOSiR Bochnia, a KS Ropczyce był o wiele bardziej zacięty i emocjonujący niż rozgrywane dzień wcześniej spotkanie. W niedzielę zwycięzcę poznaliśmy dopiero po tie-breaku, w którym grano jeszcze na przewagi...

Bochnianie przegrali pierwsze dwa sety, w których byli wyraźnie zgaszeni i popełniali masę błędów. Dopiero w trzeciej partii do zespołu zaczął wracać wigor, dzięki któremu udało się wygrać nie tylko tego seta, ale także następnego, doprowadzając do remisu.
W tie-breaku zespoły grały niemal punkt za punkt, a na tablicy wyników co rusz widniał remis. Bochnianie mieli 1 meczbola, goście wykorzystali dopiero trzeciego.
W pojedynku rozgrywanym do trzech wygranych jest remis 1:1. Za tydzień rywalizacja przeniesie się do Ropczyc, gdzie odbędą się kolejne dwa spotkania.

Contimax MOSiR Bochnia - KS Ropczyce 2:3

Wyniki setów: 22:25, 22:25, 25:23, 25:22, 16:18

Polecamy wywiad z pierwszym trenerem Contimax MOSiR Bochnia Robertem Banaszakiem, którego udzielił dziennikarzom sportomaksu po przegrnej z Błękitnymi (kliknij tutaj).

play -off
o miejsca 7-10
(do 3 zwycięstw)

10.03.2012 AZS Politechnika Świętokrzyska Fart II Kielce AZS Politechnika Lubelska

10.03.2012 Contimax MOSiR Bochnia Błękitni Ropczyce 3:0 25:22, 25:18, 25:23 1:0
11.03.2012 Contimax MOSiR Bochnia Błękitni Ropczyce 2:3 22:25, 22:25, 25:23, 25:22, 16:18 1:1