Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Pracowity weekend bocheńskich judoków.

2014-04-14

W sobotę 12.04.2014r. zawodnicy sekcji judo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni pod opieką trenera Sebastiana Serwińskiego uczestniczyli w II rundzie Grand Prix Mysłowic.

Zawody zgromadziły ponad 300 zawodników z kilkudziesięciu klubów reprezentujących województwa śląskie, małopolskie, podkarpackie. Walki rozgrywano w czterech kategoriach wiekowych na 5 matach.

Bocheńscy judocy wspierani przez licznie przybyłych rodziców spisali się doskonale zdobywając 16 medali.


10154260_223833507816163_6869415212771285752_n


Poniżej prezentujemy nazwiska medalistów.

1 miejsca wywalczyli:

  • Wiktoria Żabczyńska

  • Julia Gut

  • Maja Twardowska

  • Karol Kowalski

  • Rafał Gibała.



Na 2 miejscach zawody ukończyli:

  • Mateusz Pławecki

  • Oliwia Wątorek

  • Norbert Gądek

  • Oliwer Żelichowski

    • Maja Twardowska
  • Antoni Juszczyk.



3 miejsca zdobyli:

  • Maciej Ryncarz

  • Michał Trojan

  • Mikołaj Filipek

  • Kacper Kubas

  • Jakub Rynduch.

Piąte miejsca wywalczyli: Kamil Kubas i Igor Dziadowiec.

W zawodach uczestniczyli również: Agata Kluz, Karol Jaglarz, Filip Kurtyka, Maciej Kumor, Krzysztof Baniak i Bartosz Więcek.

-

W niedzielę 13 kwietnia 2014r. bocheńscy judocy wzięli udział w II GRAND PRIX 2014 o Puchar Białej Gwiazdy Judo Dzieci w Krakowie.

Młodzi wychowankowie MOSiR-u Bochnia, pod opieką trenera Grzegorza Maja oraz "w asyście" licznej grupy rodziców, wywalczyli 12 medali, w tym: 4 złote, 5 srebrnych oraz 3 brązowe.

Zawody odbywały się w hali WISŁY w Krakowie a organizatorem było Towarzystwo Sportowe WISŁA Kraków.

Poniżej podajemy wyniki naszych zawodników:

Pierwsze miejsca wywalczyli:

  • Maja Twardowska
  • Filip Oleksy
  • Julia Gut
  • Wiktoria Żabczyńska

Na drugim miejscu uplasowali się:

  • Kamil Kubas
  • Norbert Gondek
  • Radosław Kowalski
  • Oliwia Wątorek
  • Kacper Kluz

Na miejscu trzecim znaleźli się:

  • Maksymilian Bielecki
  • Kacper Kubas
  • Mikołaj Filipek

Miejsce IV wywalczyli:

  • Ola Babicz
  • Krzysztof Baniak

W zawodach brali również udział: Oliwer Żelichowski (V), Krystian Mączko (VII), Hubert Kaczmarczyk.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników, życzymy dalszych sukcesów a "wiernej" grupie rodziców dziękujemy za wsparcie jakie niosą wszystkim naszym podopiecznym.




Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.