Pracowity weekend piłkarzy nożnych.

2013-09-02

Ciekawy mecz i remis z Sandecją !

MOSiR Bochnia – Sandecja 1-1 (0-1)

34’ bramka dla Sandecji

55’ Juszczak

W ramach 3 kolejki Małopolskiej Ligi Trampkarzy MOSiR Bochnia w sobotę 31.08.2013r. zremisował na swoim stadionie z Sandecją Nowy Sącz 1-1.

Początek pierwszej połowy był bardzo wyrównany, bez okazji strzeleckich dla obu drużyn. Wraz z upływem czasu  uwidaczniała się lekka przewaga silniejszych i faworyzowanych gości.  W ostatniej minucie pierwszej połowy Sandecja wykorzystała swoją szansę i w szybkim ataku po zamieszaniu w polu karnym objęła prowadzenie.

W drugiej połowie gospodarze próbowali odrobić straty i udało się to po pięknym uderzeniu Juszczaka w 55 minucie. W dalszej części meczu widoczna była lekka przewaga gości i bardzo ambitna postawa gospodarzy.

Obie drużyny miały po swojej sytuacji – mówi trener MOSiR Janusz Piątek - lecz żaden z napastników jej nie wykorzystał  i po meczu stojącym na wysokim poziomie zespoły sprawiedliwie podzieliły się punktami.

Były to niezłe zawody bochnian, którzy zrehabilitowali się za ostatnie spotkanie z AP 21, a dla zawodników z Sącza była to pierwsza strata punktów  w obecnych rozgrywkach.

Skład drużyny MOSiR: Seweryn-Kazek, Klejdysz, Korta, Czerwiński, Matlęga, Juszczak, Matras, Burkowicz, Palonek (36’ Chlebek), Tabor- Biernat, Majewski, Kocot, Palej

III kolejka Ligi Młodzików

OKOCIMSKI BRZESKO  -  MOSIR BOCHNIA  0-3  (0-1)

W III kolejce Małopolskiej Ligi Młodzików Piłki Nożnej w sobotę 31.08.2013r. Zawodnicy MOSiR Bochnia rozegrali spotkanie z Okocimskim Brzesko.

Mecz pod dyktando młodych zawodników z Bochni, jednostronna gra zakończona pewnym zwycięstwem podopiecznych Krystiana Steca.

Bramki dla zespołu MOSiR-u zdobywali:

20 min - 0-1 Kleszcz Jakub asysta Cieśla Mateusz

49 min - 0-2 Matras Paweł  (rzut rożny)

58 min - 0-3 Matras Paweł asysta Burek Dawid

Skład drużyny MOSiR: Smoleń, Zwieńczak, Rachfalik, Dymyra, Kleszcz, Cieśla, Matras Paweł, Burek, Stec, Brzegowy, Janas, Padowski, de Lorme, Polek.

Porażka rezerw

MOSiR II - Termalica Brukbet Nieciecza 0-4 (0-0)

Bramki: 36', 50', 60', 64'

W niedzielę 1 września 2013r. na własnej murawie swojej drugiej porażki doznała prowadzona przez trenera Marcina Leśniaka druga drużyna MOSiR , która w rywalizacji ze starszymi piłkarzami z Niecieczy nawiązała walkę tylko w pierwszej połowie. Po przerwie strzelali tylko goście, choć i nasi piłkarze mieli szansę na honorowe trafienie.....

Skład drużyny MOSiR: Ćwik (55' Laska)-Palej, Kocot, Grzyb, Majewski, Mach(51' Pałkowski), Nagrodzki(49' Bożek), Lekki(55' Szeliga), Szymonik(36' Palonek), Mazur(36' Machaj), Dębosz.