Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Przedostatnia kolejka Ligi Szachowej za nami.

2016-05-19

W czwartek 19 maja 2016r. w Szkole Podstawowej Nr 5 w Bochni,  młodzi szachiści, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych, wzięli udział w VIII kolejce Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej.

Tym razem nad szachownicami swoje głowy pochyliło 48 graczy, którzy starali się zdobyć kilka dodatkowych cennych punktów, tak ważnych do klasyfikacji  końcowej.

Przed naszymi szachistami pozostała już tylko jedna ostatnia kolejka i ostatnia szansa na wywalczenie kolejnych punktów.

W tej kolejce najlepszymi graczami zostali:

  1. Skipioł Filip - Gimnazjum Stanisławice
  2. Kowalczyk Monika - Gimnazjum Nr 2 Bochnia
  3. Żelichowski Jakub - Gimnazjum Nr 1 Bochnia
  4. Goc Daniel - V Gimnazjum MCE Bochnia

Wśród uczniów szkoły podstawowej najlepsi byli:

  • Żelichowski, Oliwer - PSP Nr 2 Bochnia
  • Rogusz Michał - PSP Nr 5 Bochnia
  • Jaszczyński Piotr - PSP Nr 5 Bochnia
  • Liszka Sebastian - PSP Nr 5 Bochnia

Kolejne, ostatnie rozgrywki tego sezonu, odbędą się 6 czerwca, na które już dzisiaj zapraszamy. Organizatorem całego cyklu rozgrywek Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej jest Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

.

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki VIII kolejki rozgrywek:

Międzyszkolna Liga Szachowa - VIII runda 2016-05-19/2016-05-19 Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 1
II
Skipioł, Filip
POL 0 1800 Gim Stanisławice
7.0 25.50 35.50 7
28.0
2 10

Kowalczyk, Monika
POL 0 1000 Gim 2
6.0 21.00 31.00 6
26.0
3 27

Żelichowski, Jakub
POL 0 1000 Gim 1
6.0 21.00 30.00 6
23.0
4 7

Goc, Daniel
POL 0 1000 Gim 5
5.0 21.00 30.00 5
18.0
5 29

Żelichowski, Oliwer
POL 0 1000 PSP 2
5.0 20.50 29.50 5
23.0
6 8

Jaroszewski, Kamil
POL 0 1000 Gim 1
5.0 20.00 27.50 5
21.0
7 37

Karasiński, Dawid
POL 0 1000 Gim 2
5.0 19.50 29.50 5
22.0
8 25

Wieczorek, Radosław
POL 0 1000 PSP Proszówki
5.0 17.50 26.50 5
15.0
9 31

Strach, Adam
POL 0 1000 Gim Stanisławice
4.5 19.50 28.00 4
17.5
10 30

Rogusz, Michał
POL 0 1000 Gim 5
4.5 18.50 26.00 3
16.5
11 4

Jaszczyński, Piotr
POL 0 1000 PSP 5
4.5 18.00 24.00 4
18.0
12 47

Tokarz, Kacper
POL 0 1000 Gim 1
4.5 15.00 21.50 4
17.0
13 33

Liszka, Sebastian
POL 0 1000 PSP 5
4.0 23.50 32.00 4
22.0
14 21

Jawień, Bartłomiej
POL 0 1000 PSP 7
4.0 22.00 30.00 4
20.0
15 15

Mytnik, Adam
POL 0 1000 Gim 1
4.0 21.50 30.50 4
18.0
16 44

Rzepecki, Filip
POL 0 1000 Gim 1
4.0 20.00 27.00 4
18.0
17 2

Sionko, Paweł
POL 0 1200 Gim 1
4.0 19.00 27.50 4
18.0
18 42

Serafin, Jakub
POL 0 1000 Gim 1
4.0 18.50 26.00 4
16.0
19 36

Cisło, Jakub
POL 0 1000 Gim 2
4.0 18.00 26.00 4
16.0
20 43

Bukowiec, Radosław
POL 0 1000 Gim Proszówki
4.0 16.50 23.00 4
14.0
21 34

Maciejowski, Mateusz
POL 0 1000 Gim 1
4.0 16.00 23.00 4
14.0
22 17

Stawicki, Rafał
POL 0 1000 PSP 1A
3.5 19.50 27.00 3
15.0
23 40

Pilch,
POL 0 1000 Gim Proszówki
3.5 19.50 26.00 3
17.5
24 46

Gardziel, Tomasz
POL 0 1000 PSP 2A
3.5 18.50 27.00 3
16.0
25 12

Mrózek, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 2
3.5 16.00 21.50 3
12.0
26 39

Zięba, Bartosz
POL 0 1000 PSP 5
3.5 15.00 21.00 3
14.0
27 24

Liszka, Maksymilian
POL 0 1000 PSP 5A
3.5 11.50 18.00 3
10.5
28 18

Brzegowy, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 5
3.0 18.50 26.00 3
14.0
29 13

Wysokiński, Mateusz
POL 0 1000 Gim 1
3.0 18.00 26.00 3
12.0
30 35

Jędrzejek, Sebastian
POL 0 1000 Gim 2
3.0 18.00 24.50 3
15.0
31 38

Parda, Jan
POL 0 1000 PSP 5
3.0 16.50 24.50 3
14.0
32 26

Bienias, Weronika
POL 0 1000 Gim Stanisławice
3.0 14.50 20.00 3
10.0
33 41

Sitko, Krzysztof
POL 0 1000 PSP 1A
3.0 14.50 20.00 3
9.0
34 22

Pietras, Jan
POL 0 1000 PSP 7
3.0 13.50 19.00 3
7.0
35 23

Zwierniak, Maksymilian
POL 0 1000 PSP 2A
3.0 12.00 18.00 3
8.0
36 16

Trojan, Konrad
POL 0 1000 PSP 5
2.5 17.00 23.50 1
11.5
37 32

Wiercioch, Karol
POL 0 1000 PSP 5
2.5 16.50 22.50 2
11.0
38 11

Błoniarczyk, Mateusz
POL 0 1000 PSP 1
2.5 15.50 22.00 2
7.5
39 3

Wolnik, Iwo
POL 0 1200 PSP 2A
2.0 19.50 28.50 1
10.5
40
48

Szewczyk, Marcel
POL 0 1000 PSP 5
2.0 18.50 24.50 2
11.0
41 5

Cefal, Jacek
POL 0 1000 PSP 5
2.0 17.50 24.00 2
8.0
42 19

Michalowski, Tomasz
POL 0 1000 PSP 1A
2.0 15.00 20.00 2
8.0
43 14

Kalinowski, Jan
POL 0 1000 PSP 5
2.0 11.50 16.50 1
5.5
44 45

Kolarz, Karolina
POL 0 1000 Gim 5
2.0 11.00 16.00 1
3.5
45 9

Kolarz, Agnieszka
POL 0 1000 Gim 2
1.5 16.00 22.50 1
6.5
46 6

Kasperski, Antoni
POL 0 1000 PSP 1A
1.5 12.00 18.00 0
5.0
47 28

Jarosz, Kacper
POL 0 1000 PSP 5
1.5 12.00 17.50 0
540
48
20

Cepak, Filip
POL 0 1000 PSP 2A
1.0
12.50
18.00
1
5.0

ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.