Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Przygotowania Contimax MOSiR Bochnia do sezonu 2015/16

2015-08-18
Drugoligowy zespół siatkarzy Contimax MOSiR Bochnia rozpoczął wczoraj (17 sierpnia) obóz dochodzeniowy, który ma przygotować naszych zawodników do nowego sezonu rozgrywkowego  2015/16.

Kopia__2__trening_II_l.p.s._08.2015r._002Więcej zdjęć z treningu na stronie facebooka MOSiR Bochnia (kliknij tutaj)


OBÓZ, SPOTKANIA SPARINGOWE, TURNIEJE
Zajęcia prowadzone będą przez dwa tygodnie (do końca sierpnia), a w ramach nich przewidziane są również spotkania sparingowe. Najbliższe z nich już w niedzielę 23 sierpnia, kiedy to nasi siatkarze rozegrają mecz w Zakopanem z Czarnymi Rząśnia. Kolejne odbędzie się na zakończenie obozu 28 sierpnia. Wtedy ten sam zespół będzie gościć w Bochni. Mecz zostanie rozegrany w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. Poniatowskiego 32 (początek o godz. 16.30). Harmonogram obozu (kliknij tutaj)

Na początku przyszłego miesiąca (2 września) Contimax zagra na wyjeździe z pierwszoligowym AGH 100RK AZS Kraków, a 5 września w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni dwumecz z Błękitnymi Ropczyce (początek o godz. 15.00).

12-13 września w Bochni planowany jest również III Turniej o Puchar  Dyrektora MOSiR z udziałem zespołów TSV Cellfast Sanok, LKS Czarni Wirex Rząśnia, AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno.

Harmonogram turnieju przedstawia się następująco:

Sobota 12.09.2015 r.
sesja poranna:

Godz. 11:00 Contimax MOSiR Bochnia – TSV Cellfast Sanok
Oficjalne otwarcie turnieju
AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno – LKS Czarni Wirex Rząśnia
sesja popołudniowa:
Godz. 16:00 TSV Cellfast Sanok - AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno
Contimax MOSiR Bochnia – LKS Czarni Wirex Rząśnia

Niedziela 13.09.2015
r.
sesja finałowa
:
Godz. 11:00 LKS Czarni Wirex Rząśnia - TSV Cellfast Sanok
Contimax MOSiR Bochnia – AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno
Zakończenie turnieju

Inauguracja rozgrywek nastąpi natomiast 26 września. Nasza drużyna zmierzy się wówczas na własnym parkiecie z zawodnikami KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec.
Wstępny harmonogram rozgrywek drugoligowych siatkarzy w gr. VI- (kliknij tutaj)
(uwaga MOSiR zastrzega sobie prawo zmian) 


SKŁAD ZESPOŁU
Interesujący jest skład drużyny Contimax MOSiR, której ambicją w tym sezonie bedzie walka o znalezienie się w czołowej czwórce drugoligowej grupy. Niestety odszedł podstawowy dotąd przyjmujący Jakub Czubiński, a także libero Bartosz Luks. - Odejście Bartosza związane jest z problemami w pogodzeniu pracy z grą - powiedział dla portalu sportkrakowski.pl trener bocheńskiego zespołu Robert Banaszak. - Natomiast Krzysztofa Pustelnika czeka długi proces rehabilitacji po operacji barku. Zmiany dotyczą również Krystiana Kmiecika, który znalazł pracę i będzie nam pomagał ewentualnie w treningach.- Wraca jednak Dawid Małysza, który w sierpniu ubiegłego roku przeszedł z Contimax-u do I-ligowego AGH AZS Kraków. Tym razem jednak nie będzie pełnił roli skrzydłowego, ale libero. Witamy w składzie atakującego Dawida Koniecznego, który wybrał nasz klub po degradacji Avii Świdnik z pierwszej ligi. Z Hutnika Kraków przychodzą Paweł Samborski i Marcin Góra, a z MKS Andrychów Wiktor Wysocki. Na występ w naszym zespole nie zdecydował się ostatecznie Sebastian Stach z Wawelu Kraków, natomiast Kamil Szewczyk przechodzi testy. Nie ma również Kacpra Zdulecznego, który będzie grał w Brzesku.

Skład zespołu Contimax MOSiR Bochnia w sezonie 2015/16 (w nawiasie ostatnie kluby nowych zawodników):
- rozgrywający: Jakub Habel, Mateusz Jarzyna,
- libero Dawid Małysza (z AGH 100RK AZS Kraków),
- atakujący: Dawid Konieczny (Avia Świdnik), Szymon Ściślak,
- przyjmujący: Maciej Grajoszek, Roman Kącki, Paweł Samborski (Hutnik Kraków), Wiktor Wysocki (MKS Andrychów),
- środkowi: Marcin Góra (Hutnik Kraków), Konrad Stajer, Jakub Zmarz
- Kamil Szewczyk (?)

Trenerem zespołu od lat jest Robert Banaszak. Niestety w lipcu pożegnaliśmy nieodżałowanego i oddanego całym sercem bocheńskiej siatkówce kierownika drużyny Czesława Kumorka. W nadchodzącym sezonie jego obowiązki przejmie Tomasz Jaworski, który również będzie pełnił funkcję drugiego trenera.

BOCHEŃSKĄ DRUŻYNĘ II  LIGI SIATKÓWKI MĘŻCZYZN
wspiera
Gmina Miasta Bochnia
oraz CONTIMAX S.A. - Producent Przetworów Rybnych

Kopia_logo.jpg
Rozgrywki

 • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  II liga mężczyzn i III liga seniorów

 • 2 liga koszykówki kobiet

  2 liga koszykówki kobiet

 • LIGA JUDO

  LIGA JUDO

 • Szkolna Liga Szachowa

  Szkolna Liga Szachowa

 • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

 • X Bieg Papieski

  X Bieg Papieski

  16 października 2017 r.

 • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

 • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

 • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  6 sierpnia 2017 r.

 • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  07.10.2017 r.