Remis juniorów MOSiR Bochnia z MTS Piast Skawiną

2016-09-19

W niedzielę 18 września juniorzy, trenowani przez Ryszarda Tabora, zremisowali na wyjazdowym meczu z MTS Piast Skawiną 36:36. Spotkanie rozgrywane było w ramach drugiej kolejki ligi małopolskiej.

MTS Piast Skawina & MOSiR Bochnia 36:36 (23:14)

Mecz obu drużyn był na słabym poziomie. Pierwsza połowa zdecydowanie na korzyść zespołu MTS Piasta Skawiny, który dominował na boisku w każdym elemencie gry, co odzwierciedla wynik 23:14 na korzyść gospodarzy.
W drugiej połowie zespół MOSiR-u zdecydowanie zmienił swoją grę, poprawiając skuteczność rzutową i obronę, co przyniosło pozytywny efekt, ponieważ w 60 minucie objął prowadzenie 36:35. Jednak ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy na 20 sekund przed zakończeniem meczu rzucili bramkę, dającą im wynik remisowy. Na wyróżnienie w naszym zespole zasługuje Michał Dobrzański, najskuteczniejszy strzelec, ktory w tym spotkaniu wrzucił celnie aż 18 bramek.

Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Mateusz Budzyn 3, Oliwier Choma 5, Wiktor Czubala 1, Michał Dobrzański 18, Krzysztof Goliński 3, Kacper Lipina 2, Przemysław Mucha 1, Iwo Stopczyński 3.

Kopia_Kopia_626_juniorzy_R._Tabora

Na zdj. górny rząd od lewej: Michał Dobrzański, Karol Kram, Jakub Pagacz, Marcin Jakubowski, Wiktor Czubala, Łukasz Drabik, Filip Fasuga, Kacper Lipina, trener Ryszard Tabor. Dolny rząd od lewej: Przemysław Mucha, Maksymilian Pach, Oliwer Choma, Grzegorz Drzazga, Mateusz Łącki, Andrzej Górecki, Iwo Stopczyński, Krzysztof Goliński, Michał Budzyn.