Remis z Wisłą Kraków !

2012-05-02
TS Wisła Kraków - MOSiR Bochnia 0-0 (0-0)

W ramach rozgrywek Małopolskiej Ligi Młodzików MOSiR Bochnia zremisował wczoraj (1 maja) w spotkaniu wyjazdowym z krakowską Wisłą 0-0.

Nasza drużyna pokazała się po raz kolejny  z bardzo dobrej strony. W trudnych warunkach, przy ogromnym upale potrafili rozegrać niezły mecz. Początek spotkania należał do bochnian, którzy stworzyli sobie bardzo dobre sytuacje. Zabrakło jednak zimnej krwi pod bramką przeciwnika. Końcówka pierwszej połowy i początek drugiej  to przewaga Wisły, ale nasza defensywa kierowana przez bramkarza Biernata nie dała się zaskoczyć. W drugiej połowie na chwilę pojawili się zawodnicy I drużyny Wisły wraz z trenerem Probierzem. Ich obecność spowodowała jeszcze większą determinację
i zaangażowanie obu zespołów.W końcówce spotkania MOSiR mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Jednak dwukrotnie po strzałach Francuza bardzo dobrze interweniował bramkarz gospodarzy i ostatecznie obie drużyny sprawiedliwie podzieliły się po punkcie.

MOSiR Bochnię reprezentowali: Biernat (Ociepa), Laska, Kazek, Piotr Matras, Korta, Bieżychudek, Burkowicz, Juszczak, Matlęga, Francuz, Chlebek, Paweł Matras, Grzyb, Nagrodzki.
Zespół trenuje Janusz Piątek.

Wisła była jednym z mocniejszych przeciwników. Obecnie w tabeli po osiemnastu kolejkach zajmuje trzecie miejsce,  MOSiR Bochnia szóste.