Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Rozgrywki Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej zblizają się do końca,

2014-05-15

W gościnnych murach PSP Nr 5 w Bochni, w deszczowy czwartkowy poranek (tj.15.05.2014r.) spotkali się młodzi szachiści na przedostatniej VIII kolejce rozgrywek Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej sezonu 2013/2014.

IMG_8527

Przed nimi jeszcze tylko jedna kolejka rozgrywek i ostatnia szansa na zdobycie kilku dodatkowych punktów, po której nastąpi ich podliczenie  i wyłonienie zwycięzców w kategoriach drużynowych i indywidualnych. 

IMG_8520

Tym razem nad szachownicami swoje głowy pochyliło 43 graczy a nad prawidłowością ich "poczynań" czuwał sędzia Zbigniew Drzazga. W tej kolejce najlepszymi graczami okazali się:

  • Filip Skipioł - Gimnazjum Stanisławice
  • Justyna Krcil - Gimnazjum Nr 1 w Bochni
  • Aleksandra Augustyn - Gimnazjum Nr 1 w Bochni

Organizatorem całego cyklu rozgrywek jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki VIII kolejki:

Międzyszkolna Liga Szachowa - VIII runda 2014-05-15/2014-05-15 Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 3

Skipioł, Filip POL 0 1000 Gim Stanisławice
6.5 22.00 31.50 6 26.0
2 2

Krcil, Justyna
POL 0 1400 Gim 1
6.5 21.00 30.00 6
26.0
3 3

Augustyn, Aleksandra
POL 0 1250

Gim 1

5.0 24.00 31.50 5
24.0
4 41

Pechciński, Bogdan
POL 0 1000 Gim 1
5.0 22.00 29.50 5 16.0
5 1

Sionko, Krzysztof
POL 0 1400 Gim 1
5.0 20.50 28.50 5 21.0
6 27

Kasperski, Wojciech
POL 0 1000

PSP 1

5.0 12.50 20.00 5 19.0
7 34

Zajma, Jakub
POL 0 1000 Gim Proszówki
4.5 23.00 32.50 4
21.0
8 20

Seweryn, Kacper
POL 0 1000 Gim 2
4.5 21.50 29.50 4
19.5
9 21

Bukowiec, Radosław
POL 0 1000 Gim Proszówki
4.5 20.50 28.50 4
18.0
10 16

Żelichowski, Piotr
POL 0 1000 Gim 1
4.5 19.00 26.50 3
19.0
11 28

Wieczorek, Radosław
POL 0 1000 PSP Proszówki
4.5 17.00 24.50 3
17.5
12 40

Ostrowski, Maciej
POL 0 1000 Gim 2
4.5 12.50 19.00 3
13.0
13 8

Żelichowski, Jakub
POL 0 1000 PSP 2
4.0 23.00 31.00 4
20.0
14 6

Świątek, Kacper
POL 0 1000 Gim 5
4.0 20.00 29.50 3
16.5
15 18

Jakubiec, Partycja
POL 0 1000

Gim 1

4.0 19.50 27.50 4 18.0
16 12

Kowalczyk, Monika
POL 0 1000 Gim 2
4.0 19.00 26.50 3
16.5
17 29

Sionko, Paweł
POL 0 1000 PSP 2
4.0 19.00 26.00 4
16.0
18 23

Miękina, Norbert
POL 0 1000 Gim 2 4.0 15.50 22.00 4 11.0
19 25

Turek, Dominik
POL 0 1000

Gim 2

4.0 12.50 19.00 4 14.0
20 26

Widełka, Konrad
POL 0 1000 Gim 2
3.5 18.00 23.50 3
12.0
21 33

Drożdż, Michał
POL 0 1000

PSP 5A

3.5 14.00 19.50 3
14.5
22 14

Daniec, Szczepan
POL 0 1000

Gim 1

3.0 19.50 29.00 2
14.5
23 11

Musiał, Patryk
POL 0 1000 Gim 2
3.0 19.00 25.00 3
14.0
24 13

Zięba, Bartosz
POL 0 1000 PSP 5A
3.0 18.50 26.00 3
15.0
25 32

Mroczek, Albert
POL 0 1000

PSP 1

3.0 18.00 26.00 2
13.5
26 5

Wysokiński, Mateusz
POL 0 1000 Gim 1
3.0 18.00 25.00 3 14.0
27 39

Rogusz, Michał
POL 0 1000 PSP 5A
3.0 18.00 24.00 3 11.0
28 22

Bienias, Weronika
POL 0 1000 Gim Stanisławice
3.0 16.50 22.50 3 13.0
29 10

Szot, Patryk
POL 0 1000 PSP 5A
3.0 16.00 21.50 3
11.0
30 35

Gajek, Szymon
POL 0 1000 PSP 2A
3.0 15.00 19.50 2
11.5
31 31

Bajda, Mateusz
POL 0 1000 Gim 2
3.0 13.50 20.50 3
10.0
32 9

Bielec, Maciej
POL 0 1000 PSP 2
3.0 13.50 18.50 3 8.0
33 17

Rzepecki, Filip
POL 0 1000 PSP 5A
3.0 13.00 18.50 2
11.0
34 38

Kubas, Wojtek
POL 0 1000 PSP 1
3.0 12.50 19.50 1
8.0
35 7

Parda, Jan
POL 0 1000 PSP 5A
2.5 16.00 23.50 2
5.0
36 15

Mizur, Adam
POL 0 1000 Gim 1
2.5 10.00 15.00 2
7.0
37 42

Olesiński, Michał
POL 0 1000 PSP 5A
2.0 19.00 25.00 1
8.0
38 37

Majcher, Kacper
POL 0 1000 PSP 1
2.0 18.00 25.50 2
11.0
39 30

Klisiewicz, Kacper
POL 0 1000 PSP 5A
2.0 15.00 19.50 1
5.0
40 43

Kolarz, Agnieszka
POL 0 1000 Gim 2
2.0 14.00 18.00 1
9.0
41 36

Żelichowski, Oliwer
POL 0 1000 PSP 2A
2.0 13.50 18.50 2
8.0
42 4

Kieroński, Adrian
POL 0 1000 Gim 1
1.0 16.50 23.50 1
6.0
43
19

Mrózek, Mikołaj
POL
0
1000
PSP 2A
1.0
15.50
21.50
0
3.0

ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia


Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.