Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Rozpoczęto II rundę BALS!

2014-03-17
W niedzielę16 marca odbyła się 1 kolejka II rundy Bocheńskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki mężczyzn.
W grupie pierwszej odbył się tylko jeden mecz, w którym wicelider WIERA ZETO pokonał lidera PROMIEŃ 2:1 i traci w tej chwili do niego tylko 1 punkt. W grupie drugiej swoje mecze wygrały ORŁY, które pokonały MECH BUD i INTER po 2:1. Drugi zespół w tabeli wygrał 3:0 z MECH BUD i 2:1 z AGILĄ.


I kolejka II rundy 16.03.2014r.

 ORŁY Targowisko
MECH BUD TEAM

2:1

COOKIES Drwinia

AGILA II Połom Duży

2:1

ORŁY Targowisko

 INTER Bieńkowice

2:1

COOKIES Drwinia

MECH BUD TEAM

3:0

PROMIEŃ Bochnia

WIERA ZETO S.A. Tarnów

1:2

PROMIEŃ Bochnia

WIECZNY PROBLEM Łapanów        

mecz przełożony na inny termin

WIERA ZETO S.A. Tarnów     
WIECZNY PROBLEM Łapanów  mecz przełożony na inny termin
  INTER Bieńkowice

 AGILA II Połom Duży 1:2



TABELA

I GRUPA

Miejsce

Nazwa drużyny

ilość meczy

 punkty

1.

PROMIEŃ Bochnia

9

24

2.

WIERA ZETO S.A. Tarnów

9

23

3.

MOSiR Bochnia


8

15

4.

WIECZNY PROBLEM Łapanów

8

13


                                                                                          II GRUPA

5.

ORŁY Targowisko

10

17

6.

COOKIES Drwinia

10

16

7.

AGILA II Połom Duży

10

9


8.

MECH BUD TEAM

10


5

9.

INTER Bieńkowice

10


KOLEJNE ZMAGANIA
Zawody rozgrywane są w hali widowiskowo-sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. Poniatowskiego 32 w Bochni.
Zapraszamy na II kolejkę, która odbędzie się 23 marca. Poniżej harmonogram meczy:


DATA 23 marca 2014

BOISKO I

Godzina

Zespoły

Godz. 9.00

AGILA II Połom Duży - ORŁY Targowisko

Godz. 10.00

MECH BUD TEAM - INTER Bieńkowice

Godz. 11.00

ORŁY Targowisko – COOKIES Drwinia

Godz. 12.00

AGILA II Połom Duży – MECH BUD TEAM

BOISKO II

Godzina

Zespoły

Godz. 9.00

WIERA ZETO S.A. Tarnów - MOSiR Bochnia

Godz. 10.00

WIERA ZETO S.A. Tarnów – WIECZNY PROBLEM Łapanów

Godz. 11.00

WIECZNY PROBLEM Łapanów - MOSiR Bochnia

Godz. 12.00

COOKIES Drwinia - INTER Bieńkowice



Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.