Ruszyły rozgrywki ligowe piłki nożnej.

2014-08-18

Unia II - MOSiR 1-9 (1-4)

W ubiegłą niedzielę 17 sierpnia 2014r. bardzo udanie zainaugurowali rozgrywki ligowe Trampkarze MOSiR-u Bochnia pokonując na wyjeździe rezerwy Unii Tarnów 9-1.

Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie kiedy to młodzi bochnianie prowadzili już 4-1, a po przerwie strzelili jeszcze pięć bramek.

Był to pierwszy mecz naszych młodych piłkarzy rozegrany w ramach I Tarnowskiej Ligi Okręgowej. Przed piłkarzami MOSiR-u teraz trudniejsze zadanie, gdyż w środę o 10.00 goszczą pierwszą drużynę tarnowskiej Unii.

bramki: 4min.- Matlęga (karny), 6min.- Palonek asysta Mach, 13min.-Kamieniecki asysta Burkowicz, 19min.- Matras Piotr, 20min.- Unia, 36min.-Burkowicz asysta Matlęga, 37min.- Palonek asysta Gumuła, 48min.- Burkowicz asysta Gumuła, 53min.- Burek asysta Gumuła, 59min.- Burek asysta Bondek

MOSiR: Seweryn- Matras Paweł, Smoleń, Korta,Mach, Matlęga(4min.-Augustyn),Matras Piotr (45min.- Wiercioch), Burkowicz (50min.-Bondek), Palonek (45min.- Szot), Kamieniecki (45min.- Burek)