Srebro w V Otwartym Międzynarodowym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo w Sochaczewie

2013-09-09

W ubiegłą sobotę 7 września 2013r. odbył się V Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorów i Juniorek im. Tadeusza Naskręta w Sochaczewie, który był pierwszym sprawdzianem dla zawodników po wakacyjnych zgrupowaniach.

MOSiR Bochnia był reprezentowany przez zawodnika Michała Leśniaka, który po bardzo dobrym występie zdobył II miejsce w kategorii 81 kg.

Kopia_puchar_le__niak__170141

Michał Leśniak - miejsce II

Michał swój udział w zawodach rozpoczął od walki z Szyszkowskim Arkadiuszem z Klubu AZS Gliwice, którą w ładnym stylu wygrał na 10 pkt. Swoją pierwszą walką nasz zawodnik zapoczątkował serię zwycięstw a dobra passa nie opuszczała go aż do walki finałowej. Na macie Michał pokonał również zawodników: Szymona Woźniaka (TS Wisła Kraków) i Pawła Brot (KS „Gwardia” Łódź). Należy wspomnieć, że wszystkie te walki Michał zakończył zwycięstwem na 10 pkt.

Niestety dobrą passę naszego zawodnika zakończył Pozhar Yuriy z klubu Nadvirna Ukraina, z którym Michał spotkał się z walce finałowej.

Woźniak Szymon

Listy walk dostępne na stronie internetowej Polskiego Związku Judo: www. pzjudo.pl

Michał jest tegorocznym maturzystą i od października rozpoczyna studia na AGH w Krakowie.

W związku z jego miejscem studiów od października będzie reprezentował Wisłę Kraków.

Na koniec jego przygody z judo w klubie MOSiR Bochnia ten utytułowany zawodnik zdobył medal.

Życzymy mu jeszcze wielu sukcesów i będziemy mu kibicować w nowym klubie.