Starcie kadetek ze Starachowicami

2012-12-03

Liga - kadetki "B"

W sobotę 1 grudnia 2012r. w hali sportowej PSP nr 4/II LO zawodniczki MOSiR Bochnia, występujące w lidze koszykówki kadetek "B" podejmowały zespół UMKS Gracz Starachowice.

Wynik końcowy:
MOSiR Bochnia - Gracz Starachowice 81:104 (w kwartach: I 25:20, II 13:26, III 29:33, IV 14:25).

Był to mecz, w którym bocheńskie koszykarki zagrały poprawnie w ataku, z dobrą skutecznościa rzutową, szcególnie w I i III kwarcie meczu. Niestety znacznie gorzej było w obronie. Koszykarki ze Starachowic dysponowały lepszymi warunkami fizycznymi, co szczególnie uwidoczniło się nie tylko w obronie i ale i w ataku. Nasze koszykarki próbowały zrekompensować walecznością przewagę wzrostu przeciwniczek, o czym może świadczyć ilość przewinien osobistych. trzy zawodniczki spadły za 5 fauli, cztery grały w otatnich kwartach z czterema przeciwniczkami.

Punkty dla zespołu MOSiR zdobyły: Agnieszka Lekka 22, Anna Marczyk 17, Katarzyna Jawień 12, Karolina Brzegowa 8, Magdalena Żelichowska 7, Dominika Dziwota 6, Karolina Bojan 2, Edyta Migdał 2, Natalia Zaleńska 2, Kamila Gajek 2, Joanna Piwowarczyk 1. Grała, ale punktów nie zdobyła Gabriela Śliwczyńska.