Termalica pokonana 6:0!

2014-09-03

W środę 3 września trampkarze MOSiR Bochnia rozegrali u siebie zaległe spotkanie z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza, pokonując gości 6:0! To już czwarte zwycięstwo naszych piłkarzy w I tarnowskiej lidze okręgowej.

W całym spotkaniu przeważała drużyna gospodarzy, stwarzając sobie kolejne okazje do zdobycia bramki. Do przerwy dzielnie broniąca się drużyna z Niecieczy straciła dwie bramki za sprawą Palonka i Matlęgi. W drugiej połowie młodzi bochnianie powiększali swoją przewagę, a na listę strzelców wpisali się Gumuła, Augustyn oraz ponownie Palonek i Matlęga.

MOSiR Bochnia– Termalica Bruk-Bet Nieciecza 6-0 (2-0)

Bramki: 24 minuta Palonek, 27 min. Matlęga asysta Kamieniecki, 37 min. Gumuła asysta Burkowicz, 46 min. Palonek asysta Burkowicz, 58 min. Augustyn, 59 min. Matlęga

MOSiR Bochnię reprezentowali: Seweryn (Tacik Hubert) – Nagrodzki (60 min. Tacik Bartosz), Korta, Szot, Smoleń (42 min. Matras Paweł), Burkowicz (48 min. Mach), Matras Piotr (51 min. Wiercioch), Matlęga (60 min. Pałkowski), Kamieniecki, Palonek (57 min. Augustyn), Gumuła (42 min. Burek).
Trener: Janusz Piątek.

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE MECZE
Przed piłkarzami MOSiR-u kolejne spotkanie na naszym stadionie już w najbliższy piątek (5 września). Poprzeczka dla trampkarzy będzie podniesiona nieco wyżej, gdyż przeciwnikiem będzie pierwsza drużyna Tarnovii. Serdecznie zapraszamy na ten mecz. Początek o godz. 17.30.

Również młodzicy, trenowani przez Mateusza Fortunę,  w ramach I okręgowej ligi zmierzą się w tym tygodniu z Tarnovią I Tarnów. Mecz rozegramy w sobotę (6 września) także na stadionie im. dr W. Krupy przy ul. Parkowej w Bochni. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00.