Trampkarze MOSiR Bochnia pokonali Wieczystą Kraków 7 : 0

2013-10-07

MOSiR Bochnia - Wieczysta 7-0 (1-0)

21’ Francuz asysta Czerwiński

42’ Juszczak asysta Francuz

45’ Francuz asysta Kazek

51’ Francuz

57’ Tabor

59’ Kazek asysta Burkowicz

67’ Lekki asysta Korta

MOSiR Bochnia występujący w Małopolskiej Lidze Trampkarzy w dobrym stylu pokonał Wieczystą Kraków 7-0.

Pomimo, że prowadzenie do przerwy było minimalne, to gospodarze przeważali i stwarzali bardzo ciekawe akcje, jednak zawodziła skuteczność. Jedyna bramka w pierwszej połowie padła w 21 minucie, kiedy to wrzutkę Czerwińskiego głową wykorzystał Francuz.

W drugiej części gry MOSiR nadal dominował stwarzając groźne sytuacje, które ku uciesze miejscowych kibiców zaczął wykorzystywać. W 42 minucie strzał Juszczak dał podwyższenie wyniku. Następnie po uderzeniach w 45 i 51 minucie Francuz skompletował hattricka. Ozdobą meczu był piękny strzał z dystansu Tabora. Młody zawodnik z 30 metrów umieścił piłkę w okienku bramki gości. W 59 minucie po zespołowej akcji i podaniu Burkowicza bramkę zdobył z najbliższej odległości Kazek. Wynik ustalił debiutujący Lekki ładnym uderzeniem głową po podaniu Korty.