Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Turniej „ABC FUTBOLU Bownet Cup”.

2015-06-29

W sobotę 27 czerwca na Stadionie Miejskim im. dr. W. Krupy przy ul. Parkowej odbył się Turniej  „ABC FUTBOLU Bownet Cup”.

Rozgrywki odbywały się na czterech, specjalnie przygotowanych, boiskach Bownet. Dzięki dużej ilości boisk rozgrywki przebiegały bardzo sprawnie i efektywnie.

IMG_0482

W turnieju wzięło udział ponad 80 zawodników, łącznie 8 drużyn.

Jak na rozgrywki piłki nożnej przystało emocji było bardzo dużo a atmosfera była gorąca. Młodzi piłkarze starali się wypaść jak najlepiej a pomagał im w tym na pewno doping kibiców, którzy nie patrząc na wynik meczu starali się swoim wsparciem "dodawać skrzydeł" wszystkim uczestnikom. 

IMG_0239 IMG_0304 IMG_0302

Ostatecznie po "zaciętych bojach" najlepszą drużyną turnieju okazali się chłopcy Tap. Tarnów, na miejscu II uplasował się zespół MOSiR Bochnia a miejsce III przypadło w udziale drużynie AF Pogórze.

IMG_0227 IMG_0160

Na zakończenie rozgrywek organizatorzy dla wszystkich drużyn przewidzieli pamiątkowe dyplomy a każdy z uczestników rozgrywek został udekorowany pamiątkowym medalem.

Zdobywcy miejsc I - III dodatkowo otrzymali okolicznościowe puchary.

Przyznano również wyróżnienia:

  • Królem  Strzelców został  Pawlik Kacper (10 bramek) - MOSiR Bochnia
  • Najlepszym bramkarzem  został Damian Kwarciński -  Tap Tarnów
  • Najlepszym zawodnikiem został  Kamil Węglarz  - AF Pogórze

Wszyscy wyróżnieni otrzymali pamiątkowy dyplom, statuetkę oraz torbę sportową.

Nagrody i wyróżnienia wręczali: z-ca dyr. MOSiR Bochnia Dorota Błoniarczyk oraz  Adam Boroń w asyście trenerów Tomasza Maruta, Kamila Szewczyka i Mateusza Fortuny.


Organizatorami turnieju byli: Szkółka Piłkarska ABC Futbolu Adam Boroń oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ - Facebook Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni - (kliknij tutaj)

.

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki rozgrywek:

Lp.

NAZWA DRUŻYNY

WYNIK

1

Tap. Tarnów – ABC Futbolu

1 : 1

2

Okocimski - Limanovia

1 : 6

3

UKS Kazimierz – Żaczki Nowy Wiśnicz

2 : 4

4

AF Pogórze – MOSiR Bochnia

0 : 3

5

Tap. Tanów - Limanovia

0 : 0

6

ABC Futbolu - Żaczki Nowy Wiśnicz

1 : 1

7

Okocimski – MOSiR Bochnia

0 : 3

8

UKS Kazimierz – AF Pogórze

0 : 5

9

Tap. Tarnów - Żaczki Nowy Wiśnicz

3 : 1

10

Limanovia – MOSiR Bochnia

3 : 3

11

ABC Futbolu – AF Pogórze

2 : 0

12

Okocimski – UKS Kazimierz

2 : 3

13

Tap. Tarnów – MOSiR Bochnia

1 : 0

14

Żaczki Nowy Wiśnicz – AF Pogórze

1 : 5

15

Limanovia – UKS Kazimierz

4 : 2

16

ABC Futbolu - Okocimski

3 : 0

17

Tap. Tarnów – AF Pogórze

2 : 1

18

MOSiR Bochnia – UKS Kazimierz

8 : 0

19

Żaczki Nowy Wiśnicz - Okocimski

2 : 1

20

Limanovia – ABC Futbolu

3 : 2

21

Tap. Tarnów – UKS Kazimierz

4 : 0

22

AF Pogórze - Okocimski

6 : 0

23

MOSiR Bochnia – ABC Futbolu

4 : 0

24

Żaczki Nowy Wiśnicz - Limanovia

2 : 1

25

Tap. Tarnów - Okocimski

3 : 1

26

UKS Kazimierz – ABC Futbolu

1 : 6

27

AF Pogórze - Limanovia

5 : 1

28

MOSiR Bochnia - Żaczki Nowy Wiśnicz

3 : 1


TABELA KOŃCOWA



I

II

III

IV

V

VI

VII

Suma pkt

MIEJSCE

Tap. Tarnów

1

1

3

3

3

3

3

17

I

MOSiR

3

3

1

0

3

3

3

16

II

AF Pogórze

0

3

0

3

0

3

3

12

III

Limanovia

3

1

1

3

3

0

0

11

IV

ABC Futbolu

1

1

3

3

0

0

3

11

V

Żaczki

3

1

0

0

3

3

0

10

VI

UKS Kazimierz

0

0

3

0

0

0

0

3

VII

Okocimski

0

0

0

0

0

0

0

0

VIII



Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.