Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka.

2015-05-28

W gościnnych murach Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Bochni, w czwartkowy poranek 28 maja 2015r., spotkali się młodzi szachiści na VII kolejce Bocheńskiej Międzyszkolnej Lidze Szachowej.

Ta kolejka była jednak wyjątkowa...

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka organizator rozgrywek MOSiR Bochnia przygotował dla jej uczestników niespodziankę: trzech najlepszych graczy w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i szkoły gimnazjalne, otrzymało pamiątkowe, okolicznościowe dyplomy a każdy z uczestników czwartkowych rozgrywek został poczęstowany pyszną drożdżówką.

Punkty zdobyte podczas tej kolejki zostaną oczywiście zaliczone do klasyfikacji końcowej.

W tej kolejce comiesięcznych rozgrywek nad szachownicami swoje głowy pochyliło 41 graczy a  nad prawidłowym przebiegiem gry czuwał sędzia Zbigniew Drzazga.

Organizatorem całego cyklu rozgrywek są:  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni.

Najlepszymi graczami Turnieju Szachowego z Okazji Dnia Dziecka zostali:

SZKOŁA PODSTAWOWA:

  1. Liszka Sebastian - PSP Nr 5 Bochnia
  2. Sionko Paweł - PSP Nr 2 Bochnia
  3. Wieczorek Radosław - PSP Proszówki

SZKOŁA GIMNAZJALNA

  1. Skipioł Filip - Gimnazjum Stanisławice
  2. Żelichowski Jakub - Gimnazjum Nr 1 Bochnia
  3. Augustyn Aleksandra - Gimnazjum Nr 1 Bochnia

FullSizeRender FullSizeRender_2

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki VII kolejki rozgrywek:

Międzyszkolna Liga Szachowa - VII runda 2015-28-05/2015-28-05  Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 1

Skipioł, Filip
POL 0 1600 Gim Stanisławice
7.0 22.50 31.50 7
28.0
2 9

Żelichowski, Jakub
POL 0 1000 Gim 1 6.0 23.50 32.00 6 25.0
3 3

Augustyn, Aleksandra
POL 0 1250

Gim 1

5.0 23.00 32.00 5
21.0
4 27

Żelichowski, Piotr
POL 0 1000 Gim 1
5.0 22.50 31.00 5 21.0
5 2

Sionko, Krzysztof
POL 0 1600 Gim 1
5.0 22.00 30.00 5 22.0
6 6

Liszka, Sebastian
POL 0 1000

PSP 5A

5.0 20.50 28.50 5
23.0
7 4

Sionko, Paweł
POL 0 1200 PSP 2
5.0 19.00 27.00 5 19.0
8 5

Seweryn, Kacper
POL 0 1000 Gim 2
5.0 17.50 24.00 5
16.0
9 30

Kowalczyk, Monika
POL 0 1000 Gim 2
4.5 20.00 29.00 4
17.0
10 23

Ostrowski, Maciej
POL 0 1000 Gim 2
4.5 18.00 25.00 4 16.5
11 19

Bukowiec, Radosław
POL 0 1000 Gim Proszówki
4.0 22.00 30.50 3
19.5
12 24

Polek, Marek
POL 0 1000 Gim 1
4.0 20.50 28.50 4 19.0
13 39

Mytnik, Adam
POL 0 1000 Gim 1
4.0 22.50 29.50 4 18.0
14 35

Wysokiński, Mateusz
POL 0 1000 Gim 1
4.0 18.50 25.50 4
19.0
15 40

Karasiński, Dawid
POL 0 1000

Gim 2

4.0 18.50 25.50 4
16.0
16 37

Wieczorek, Radosław
POL 0 1000 PSP Proszówki
4.0 17.50 24.50 4
16.0
17 11

Zięba, Bartosz
POL 0 1000 PSP 5A
4.0 16.00 22.50 4
14.0
18 15

Daniec, Szczepan
POL 0 1000 Gim 1
4.0 16.00 22.50 4 16.0
19 33

Rzepecki, Filip
POL 0 1000

PSP 5A

4.0 15.50 21.50 3
11.0
20 22

Musiał. Patryk
POL 0 1000 Gim 2
3.5 19.00 27.50 3
17.0
21 10

Wymazała, Szymon
POL 0 1000

Gim Proszówki

3.5 19.00 25.00 2
12.5
22 36

Jędrzejek, Sebastian
POL 0 1000

PSP 5

3.5 16.00 22.00 3
15.0
23 25

Szewczyk, Dawid
POL 0 1000 Gim 2
3.0 18.50 25.50 3
16.0
24 34

Sitko, Krzysztof
POL 0 1000 PSP 1
3.0 18.50 24.50 3
15.0
25 18

Szóstak, Oliwier
POL 0 1000

PSP 5A

3.0 17.00 24.00 3 12.0
26 13

Pilch, Paweł
POL 0 1000 PSP Proszówki
3.0 17.00 23.00 3
14.0
27 38

Gajek, Szymon
POL 0 1000 PSP 2
3.0 16.50 24.50 2
8.0
28 29

Turek, Dominik
POL 0 1000 Gim 2
3.0 16.00 23.00 3
11.0
29 7

Kieroński, Adrian
POL 0 1000 Gim 1
3.0 15.00 21.00 3
12.0
30 41

Tokarz, Kacper
POL 0 1000 Gim 1
3.0 14.50 19.50 2
11.0
31 26

Rogusz, Michał
POL 0 1000 PSP 5A
3.0 12.00 17.00 2
8.5
32 17

Jaroszewski, Kamil
POL 0 1000 Gim 1
3.0 11.50 16.50 2
9.5
33 14

Bielec, Maciej
POL 0 1000 PSP 2
2.5 18.50 25.50 2
11.5
34 16

Majcher, Kacper
POL 0 1000 Gim 2
2.0 16.50 24.00 2
10.0
35 8

Błoniarczyk, Mateusz
POL 0 1000 PSP 1
2.0 14.50 20.00 2
7.0
36 21

Olesiński, Michał
POL 0 1000 PSP 5A
2.0 14.00 21.00 1
6.0
37 20

Klisiewicz, Kacper
POL 0 1000 PSP 2
2.0 14.00 21.00 1
5.0
38 28

Domel, Wiktor
POL 0 1000 PSP 1
2.0 14.00 19.50 2
6.0
39 31

Parda, Jan
POL 0 1000 PSP 5A
2.0 13.00 18.50 2
8.0
40 12

Kasperski, Antoni
POL 0 1000 PSP 1A
1.5 16.00 23.50 0
4.5
41 32

Kolarz, Agnieszka
POL 0 1000 Gim 2
1.5 16.00 22.50 0
5.5




POL 0 1000





ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia


Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.