Udana inauguracja MOSiR-u - runda wiosenna trampkarzy młodszych.

2011-04-11

Unia Oświęcim – MOSiR Bochnia 0-1 (0-0)

Udanie rozpoczęli rundę wiosenną trampkarze młodsi MOSiR Bochnia pokonując na wyjeździe Oświęcimską Unię 1-0 po golu Arkadiusza Budzyna z rzutu rożnego. Warunki na boisku dyktował silny wiatr, z którym MOSiR musiał się zmierzyć w pierwszej połowie. Jednak klarowniejszą sytuację w tej części gry mieli bochnianie, gdy po strzale Bartłomieja Chlebka piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców. Druga połowa to przewaga MOSiR-u, który większość czasu spędzał na połowie przeciwnika, liczne strzały i stałe fragmenty gry przyniosły efekt w 32 minucie za sprawą wspomnianego uderzenia Budzyna. MOSiR mógł powiększyć swoją przewagę jednak zbyt lekkie uderzenia naszych zawodników bronił bramkarz gospodarzy. Pod koniec nie mający nic do stracenia zawodnicy z Oświęcimia odważnie ruszyli do odrabiania strat jednak obrona i bramkarz Konrad Biernat nie dali się zaskoczyć i po meczu walki trzy punkty powędrowały do Bochni. Wobec remisu Hutnika, z którym MOSiR zmierzy się w najbliższą sobotę młodzi bochnianie awansowali na 3 miejsce w tabeli.

32’ – Budzyn

MOSiR wystąpił w składzie: Biernat K.- Kazek, Palej, Siodlarz, Bieżychudek, Mus, Matlęga, Górecki, Budzyn, Słomka, Francuz oraz Chlebek, Biernat M., Laska, Matras Piotr, Matras Paweł, Gajek, Juszczak