Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Uroczyste Podsumowanie i Zakończenie sezonu judo 2013/2014

2014-06-27

Środowe popołudnie 25 czerwca 2014r. judocy trenujący na co dzień w sekcji judo MOSiR Bochnia spędzili w Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku na Uroczystym Zakończeniu i Podsumowaniu Sezonu 2013/2014r.

Sezon ten należał do bardzo owocnych a zarazem i do bardzo trudnych. Wychowankowie bocheńskiej sekcji judo brali udział w licznych turniejach i zawodach, zarówno w kraju jak i za granicą, skąd za każdym razem wracali z licznymi medalami. Należy jednak pamiętać, że sukcesy nie przychodzą same ale poprzedzone są ciężką, całoroczna pracą na treningach.

Dodatkowo judocy brali również udział w comiesięcznych zawodach Bocheńskiej Ligi Judo a w jej 8 rundach startowało 106 zawodników.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA  - kliknij tutaj

DSC03462DSC03469


Podczas swoich całorocznych zmagań w Bocheńskiej Lidze Judo oraz na wszystkich zawodach wyjazdowych judocy zdobywali punkty, które w rezultacie wyłoniły zwycięzców tego sezonu. Doceniając sukcesy oraz wysiłek włożony w ich osiągnięcia aż 43 osoby z początku klasyfikacji generalnej zostało uhonorowanych okolicznościowymi statuetkami a 20 najlepszych zawodników otrzymało upominki rzeczowe. Wszyscy zawodnicy sekcji judo MOSiR Bochnia również otrzymali drobne pamiątkowe upominki.


Podczas podsumowania całorocznej pracy sekcji judo nie można było zapomnieć o XVII Międzynarodowym Turnieju Judo w Kopalni Soli w Bochni, który zakończył się dosłownie kilka dni temu. Mając go świeżo w pamięci dyr. MOSiR Sabina Bajda omawiając występ naszych zawodników nie mogła nie docenić pracy rodziców naszych podopiecznych, którzy z pełnym zaangażowaniem, często poświęcając na to własny urlop służyli pomocą zarówno w trakcie przygotowań jak i podczas trwania Turnieju.


Bardzo doceniamy zaangażowanie i chęć służenia pomocą – mówi dyr. MOSiR Bochnia Sabina Bajda – jest ona dla nas bezcenna. Cieszę się bardzo, że w tych trudnych czasach, gdzie każdy jest zabiegany, zapracowany, w czasach ciągłej pogoni za pieniądzem wciąż istnieją ludzie, którzy zupełnie bezinteresownie poświęcają swój wolny czas aby służyć nam swoją pomóc. Dziękuję nie tylko za pomoc w organizacji Turnieju w Kopalni Soli ale również za pomoc całoroczną , cieszę się że w każdej sytuacji możemy na Was liczyć i jestem Wam za to ogromnie wdzięczna.


Nie mogę przy tej okazji nie pogratulować wszystkim naszym medalistom, których całoroczna ciężka praca zaowocowała licznymi medalami, Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że są to bardzo mocne zawody i zdobycie medalu na tego typu turnieju jest niemałym osiągnięciem.  Muszę również pogratulować wszystkim zawodnikom, którzy w tegorocznym turnieju w klasyfikacji drużynowej wywalczyli złoty medal dla MOSiR-u Bochnia.


Nie zapomniano również o zawodnikach reprezentujących nasz klub na turnieju w Kopalni Soli w Bochni a  którym nie udało się stanąć na podium, odebrali oni z rąk dyr. MOSiR Bochnia Sabiny Bajdy dyplomy a z rąk Burmistrza Miasta Bochnia Stefana Kolawińskiego okolicznościowe pamiątkowe medale.

DSC03457

W tym miejscu muszę wspomnieć o naszych aktualnym Mistrzu Polski Młodzików w Judo: Jakubie Nosalskim – mówi dyr. MOSiR - jest mi ogromnie miło jeszcze raz złożyć na jego ręce serdeczne gratulacje i wyrazy mojego uznania. Jesteśmy dumni, że nasz wychowanek osiągnął taki sukces i jedyne co możemy mu jeszcze życzyć to aby  jego ciężka praca zawsze owocowała tak wspaniałymi wynikami.

W dowód uznania Jakub Nosalski z rąk Burmistrza Miasta Bochnia Stefana Kolawińskiego otrzymał torbę sportową. 


Po oficjalnym zakończeniu rodzice wraz z dziećmi udali się na mały poczęstunek.

Dodatkową atrakcją wieczoru był corocznie rozgrywany mecz piłki nożnej. 

Nawet niezbyt sprzyjająca aura nie zdołała zniechęcić trenerów, starszych zawodników i rodziców do rozegrania corocznego meczu: trenerzy i zawodnicy kontra rodzice.

IMG_1033IMG_0999IMG_1193

Po bardzo zaciętym meczu, rozgrywanym w strugach deszczu, mecz zakończył się remisem 4 : 4. Nie był jednak wynik który zadowolił by którąkolwiek ze stron dlatego zawodnicy zarówno jednej jak i drugiej drużyny zapowiedzieli że pokonają drużynę przeciwną już za rok.


Należy wspomnieć, że organizatorem Bocheńskiej Ligi Judo Dzieci było Towarzystwo Sportowe MOSIR oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni,


ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ - FACEBOOK Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni - (kliknij tutaj)


Rozgrywki

 • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  II liga mężczyzn i III liga seniorów

 • 2 liga koszykówki kobiet

  2 liga koszykówki kobiet

 • LIGA JUDO

  LIGA JUDO

 • Szkolna Liga Szachowa

  Szkolna Liga Szachowa

 • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

 • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

 • X Bieg Papieski

  X Bieg Papieski

  16 października 2017 r.

 • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

 • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  6 sierpnia 2017 r.

 • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  07.10.2017 r.