Utrata fotelu lidera

2014-12-01
Przegrana bochnian w ostatnim meczu I rundy z SPR Grunwald Ruda Śląska 33-34 (16-15) spowodowała równocześnie utratę fotelu lidera.

day_news_16914

W pierwszej połowie spotkania (29.11.2014r.), a szczególnie w pierwszych minutach nasz zespół zdominował wydarzenia na parkiecie. W 8 min. gry prowadził 5:1, w 14 min. 10:5 głównie dzięki dobrej grze w obronie oraz szybkiej, pomysłowej i skutecznej grze w ataku.
II połowa nie była tak udana dla naszych zawodników, którzy popełniali coraz częściej błędy w obronie, nieskutecznie rzucali i zespół gości zaczął uzyskiwać przewagę. Ostatnie minuty były bardzo emocjonujące, ponieważ nasz zespół grając bardzo ambitnie starał się odnieść zwycięstwo, które było naprawdę blisko. Jednak nieskuteczne rzuty naszych zawodników, a zarazem dobra postawa w bramce gości Łukasza Boreckiego nie pozwoliły na to.

Bramki dla MOSiR Bochnia: Imiołek 1, Najuch 5, Zubik 9, Pach 6, Król 6, Janas 4, Spieszny 2.
Karne: 3/4

Bramki dla SPR Grunwaldu: Kmieć 3, Płonka 6, Wodarski 3, Gansiniec 4, Stogowski 2, Wicik 1, Migała 9, Klementowicz 6.

Kopalnia_Soli.JPGimg_0a image25961

Na zakończenie rundy jeszcze raz prezentujemy całą ekipę, która dostarcza nam tak wpaniałych emocji sportowych

Kopia_IMG_9645

Na zdj. górny rząd od lewej: Krzysztof Więcek, Mateusz Bujak, Adrian Najuch, Jakub Spieszny, Tymoteusz Kozioł, Kacper, Król, Mateusz Zubik, Dawid Kokoszka.
Środkowy rząd od lewej: Filip Pach, Józef Baluk, Damian Tacik, Hubert Pamuła, Mateusz Wąsik, Jakub Piątkowski, Maciej Imiołek, Marcin Janas.
Siedzą: trener Ryszard Tabor, kierownik drużyny Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda, Krzysztof Serwatka, Tomasz Węgrzyn , Jarosław Gut.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z powyżej opisanego meczu na FACEBOOK-u Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni - (kliknij tutaj)

NASTĘPNE SPOTKANIE W PRZYSZŁYM ROKU

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra już w nowym roku, a będzie to ostatnia sobota stycznia 2015 r. Gościć będziemy wtedy u siebie SPR Wisłę Sandomierz. Spotkaniem tym rozpoczniemy rozgrywki II rundy.

Na razie więc mamy przerwę, ale z niecierpliwością czekamy na kolejną odsłonę drugoligowych zmagań. Mimo ostatniej przegranej (a przecież był to mecz na szczycie) trzeba jednak przyznać, że nasi szczypiorniści spisują się bardzo dobrze.- Dziękujemy zawodnikom za dotychczasową, piękną prezentację piłki ręcznej - mówi dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda - i życzymy całej ekipie pracującej na ten wynik dobrego wypoczynku, a  z Nowym Rokiem kolejnych wygranych. Serdeczne podziękowania kierujemy również do Kibiców, których obecność na meczach jest nie do przecenienia.-