Popraw wyszczególnione pola...
AAA

V kolejka Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej.

2015-02-19

W czwartkowy poranek 12 lutego 2015r. młodzi bocheńscy szachiści spotkali się w Szkole Podstawowej Nr 5 w Bochni aby rozegrać V kolejkę Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej.

Tym razem nad szachownicami pochyliło swoje głowy 38 graczy, którzy walczyli o kolejne punkty do klasyfikacji końcowej tych rozgrywek.

IMG_0476 IMG_0477

Przypominamy, że każdy punkt zdobyty przez uczestników jest bardzo cenny, gdyż może zaważyć na tym czy uczestnik znajdzie się w pierwszej 3-ce najlepszych graczy swojej kategorii  wiekowej tego sezonu, a na zwycięzców w czerwcu czekają puchary, medale i dyplomy.

Zwycięzcami tej kolejki rozgrywek zostali:

  1. Skipioł Filip - Gimnazjum Stanisławice
  2. Augustyn Aleksandra - Gimnazjum Nr 1 w Bochni
  3. Bukowiec Radosław - Gimnazjum Proszówki

Nad prawidłowym przebiegiem czwartkowych rozgrywek czuwał sędzia Zbigniew Drzazga a organizatorem całego cyklu comiesięcznych rozgrywek są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni oraz Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni.

.

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki tej kolejki.

Międzyszkolna Liga Szachowa - V runda 2015-02-12/2015-02-12 Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 1

Skipioł, Filip
POL 0 1600 Gim Stanisławice
7.0 22.50 31.50 7
28.0
2 3

Augustyn, Aleksandra
POL 0 1250 Gim 1  6.0 20.50 30.00 6 25.0
3 14

Bukowiec, Radosław
POL 0 1000

Gim Proszówki

5.0 23.00 33.00 5
22.0
4 38

Daniec, Szczepan
POL 0 1000 Gim 1
5.0 20.00 30.50 5 21.0
5 4

Sionko, Paweł
POL 0 1200 PSP 2
5.0 18.50 25.50 5 18.0
6 2

Sionko, Krzysztof
POL 0 1600

Gim 1

5.0 15.50 25.00 5
19.0
7 7

Żelichowski, Piotr
POL 0 1000 Gim 1
4.5 19.00 26.50 4
19.0
8 28

Liszka, Sebastian
POL 0 1000 PSP 5A
4.5 17.50 24.50 4
16.5
9 22

Pilch, Paweł
POL 0 1000 PSP Proszówki
4.5 14.50 20.00 4
15.0
10 31

Polek, Marek
POL 0 1000 Gim 1
4.0 22.50 30.00 4 21.0
11 20

Żelichowski, Jakub
POL 0 1000 Gim 1
4.0 21.00 30.00 4
17.0
12 5

Kowalczyk, Monika
POL 0 1000 Gim 2
4.0 20.00 29.50 4 19.0
13 36

Bielec, Maciej
POL 0 1000 PSP 2
4.0 20.00 27.50 4 17.0
14 21

Ostrowski, Maciej
POL 0 1000 Gim 2
4.0 19.00 27.00 4
12.0
15 27

Bienias, Weronika
POL 0 1000

Gim Stanisławice

4.0 18.50 26.50 4 18.0
16 6

Karasiński, Dawid
POL 0 1000 Gim 2
4.0 18.00 24.00 4 14.0
17 24

Mytnik, Adam
POL 0 1000 Gim 1
3.5 21.00 29.00 3
17.0
18 16

Jędrzejek, Sebastian
POL 0 1000 PSP 5
3.5 18.00 26.00 3
14.5
19 18

Wieczorek, Radosław
POL 0 1000

PSP Proszówki

3.5 17.50 24.50 3
15.5
20 30

Wysokiński, Mateusz
POL 0 1000 Gim 1
3.5 16.50 23.50 3
14.5
21 13

Żelichowski, Oliwer
POL 0 1000

PSP 2

3.5 16.00 22.50 3
11.5
22 26

Trojan, Konrad
POL 0 1000

PSP 5

3.5 15.50 20.50 3
12.5
23 33

Tokarz, Kacper
POL 0 1000 Gim 1
3.0 18.00 25.00 3
11.0
24 9

Błoniarczyk, Mateusz
POL 0 1000 PSP 1
3.0 18.00 24.00 3
14.0
25 23

Kieroński, Adrian
POL 0 1000

Gim 1

3.0 17.00 24.50 3 14.0
26 34

Jaszczyński, Piotr
POL 0 1000 PSP 5
3.0 16.00 21.50 2
11.0
27 15

Majcher, Kacper
POL 0 1000 Gim 2
3.0 13.50 21.00 2
7.5
28 12

Szewczyk, Dawid
POL 0 1000 Gim 2
2.5 19.50 27.50 2
12.5
29 37

Kasperski, Antoni
POL 0 1000 PSP 1A
2.5 16.50 22.50 1
9.5
30 17

Rogusz, Michał
POL 0 1000 PSP 5
2.5 15.50 22.00 2
9.5
31 35

Zięba, Bartosz
POL 0 1000 PSP 5
2.5 15.50 21.50 1
6.5
32 29

Mrózek, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 2
2.5 14.50 20.50 2
10.5
33 8

Jaroszewski, Kamil
POL 0 1000 Gim 1
2.0 17.00 23.50 1
8.0
34 25

Parda, Jan
POL 0 1000 PSP 5
2.0 14.00 20.00 1
8.0
35 19

Sitko, Krzysztof
POL 0 1000 PSP 1
2.0 14.00 18.50 1
5.0
36 32

Marczyk, Sara
POL 0 1000 PSP 1
2.0 8.50 12.50 2
8.0
37 11

Sowa, Kacper
POL 0 1000 PSP 1A
1.0 14.50 19.50 0
3.0
38 10

Drożdż, Michał
POL 0 1000 PSP 5
0.0 0.00 5.00 0
0.0













ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.