Popraw wyszczególnione pola...
AAA

VI Memoriał Aleksandra Rybki o nagrodę „Wawelskiego Smoka”

2010-09-26
25 września 2010r.

Komunikat końcowy

VI Memoriał Aleksandra Rybki o nagrodę „Wawelskiego Smoka”

Kraków 2010


I. Rozegrane spotkania:

SKS Kusy Kraków - MOSiR Bochnia 25-24 (12-14)

UKS Siódemka Chełmek - MKS Pałac Młodzieży Tarnów 20-29 (5-15)

SKS Kusy Kraków - MKS Pałac Młodzieży Tarnów 20-29 (10-14)

UKS Siódemka Chełmek - MOSiR Bochnia 32-25 (16-11)

MKS Pałac Młodzieży Tarnów - MOSiR Bochnia 22-22 (10-7)

SKS Kusy Kraków - UKS Siódemka Chełmek 35-25 (19-10)



II. Końcowa kolejność turnieju:


1. MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3 80-62 5:1

2. SKS Kusy Kraków 3 80-78 4:2

3. UKS Siódemka Chełmek 3 77-89 2:4

4. MOSiR Bochnia 3 71-79 1:5

 

smok_wawelski.jpg



III. Wyróżnieni zawodnicy:


Dawid Cichoń MKS PM Tarnów

Mateusz Bujak MKS PM Tarnów

Daniel Dutka MKS PM Tarnów

Krzysztof Goryczka SKS Kusy Kraków

Jakub Jewiarz SKS Kusy Kraków

Kamil Świerczek SKS Kusy Kraków

Jakub Stefan UKS Siódemka Chełmek

Michał Zagdoński UKS Siódemka Chełmek

Jakub Lidyt UKS Siódemka Chełmek

Krzysztof Serwatka MOSiR Bochnia

Jakub Wrona MOSiR Bochnia

Łukasz Cepak MOSiR Bochnia



Wszystkim zespołom dziękuję za sportową postawę i życzę powodzenia w rozgrywkach wojewódzkich.


Sędzia główny

Teresa Marcinek

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.