Popraw wyszczególnione pola...
AAA

VI kolejka Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej już z nami.

2014-04-02

Rozgrywki tegorocznej Międzyszkolnej Bocheńskiej Ligi Szachowej "małymi kroczkami" zbliżają się do zakończenia. Ostatniego dnia marca (tj.31.03.2014r) w Szkole Podstawowej Nr 5 w Bochni, już po raz VI w tym sezonie, młodzi szachiści starali się zdobyć kolejne cenne punkty do klasyfikacji końcowej. Przed nimi jeszcze tylko trzy kolejki rozgrywek, po których nastąpi podliczenie punktów i ogłoszenie wyników. Zwycięzcy poszczególnych kategorii za swoją ciężką całoroczną pracę zostaną udekorowani medalami a zwycięzcy klasyfikacji generalnej otrzymają pamiątkowe puchary.

IMG_5345

Tym razem, w poniedziałkowy poranek, nad szachownicami swoje głowy pochyliło 42 szachistów szkół podstawowych i gimnazjalnych a z pośród nich w tej kolejce rozgrywek najlepsi okazali się:  na miejscu pierwszym znalazła się Aleksandra Augustyn z Gimnazjum Nr 1 w Bochni, na drugim miejscu uplasował się Filip Skipioł z Gimnazjum w Stanisławicach a miejsce trzecie wywalczył Wojciech Kasperski ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bochni.

IMG_5346

Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia Zbigniew Drzazga.

Kolejne zmagania szachistów już 14 kwietnia 2014r. w gościnnych murach PSP Nr 5 w Bochni.

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki poniedziałkowych rozgrywek:


Międzyszkolna Liga Szachowa - V runda 2014-03-31/2014-03-31 Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 3

Augustyn, Aleksandra POL 0 1250 Gim 1 6.5 23.50 23.50 6 27.0
2 17

Skipioł, Filip POL 0 1000 Gim  Stanisławice 6.0 24.50 33.00 5
24.0
3 15

Kasperski, Wojciech
POL 0 1000

PSP 1

6.0 18.00 26.00 6
27.0
4 2

Krcil, Justyna POL 0 1400 Gim 1
5.5 22.00 30.50 5 22.0
5 10

Zajma, Jakub
POL 0 1000 Gim Proszówki
5.0 23.00 32.50 5 21.0
6 13

Szewczyk, Dawid
POL 0 1000

Gim 2

5.0 22.50 33.00 5 23.0
7 22

Mytnik, Adam
POL 0 1000 PSP 1
5.0 22.00 30.00 5 20.0
8 1

Sionko, Krzysztof
POL 0 1400 Gim 1
5.0 19.50 25.50 5 16.0
9 37

Kieroński, Adrian
POL 0 1000 Gim 1
4.5 18.00 25.00 4
18.5
10 4

Wagner, Hubert
POL 0 1000 PSP 4
4.0 22.00 30.00 4 20.0
11 26

Wysokiński, Mateusz
POL 0 1000 Gim 1
4.0 21.50 29.50 4
18.0
12 24

Gajek, Szymon
POL 0 1000 PSP 2A
4.0 20.50 29.00 3
16.0
13 12

Widełka, Konrad
POL 0 1000 Gim 2
4.0 20.50 28.50 3
18.0
14 11

Ostrowski, Maciej
POL 0 1000 Gim 2
4.0 20.00 26.00 4
17.0
15 20

Seweryn, Kacper
POL 0 1000

Gim2

4.0 19.00 27.00 4 18.0
16 34

Żelichowski, Jakub POL 0 1000 PSP 2
4.0 19.00 27.00 4 15.0
17 38

Żelichowski, Piotr
POL 0 1000 Gim 1
4.0 18.00 26.00 4
18.0
18 8

Kowalczyk, Monika
POL 0 1000 Gim 2 4.0 16.50 23.50 4 15.0
19 27

Miękina, Norbert
POL 0 1000

Gim 2

4.0 16.00 24.00 4 14.0
20 35

Jakubiec, Partycja
POL 0 1000 Gim 1
4.0 15.50 21.50 4
13.0
21 31

Karasiński, Dawid
POL 0 1000

PSP 5

4.0 13.50 18.50 4
12.0
22 40

Zwieńczak, Patryk
POL 0 1000

PSP 4

3.5 16.00 22.50 3
13.5
23 29

Żelichowski, Oliwer
POL 0 1000 PSP 2A
3.5 15.00 20.50 3
12.0
24 14

Zięba, Bartosz
POL 0 1000 PSP 5A
3.0 19.50 27.50 3
14.0
25 16

Turek, Dominik
POL 0 1000

Gim 2

3.0 19.50 26.00 3 15.0
26 32

Bukowiec, Radosław
POL 0 1000 Gim Proszówki
3.0 19.00 27.00 3 14.0
27 18

Pechciński, Bogdan
POL 0 1000 Gim 1
3.0 18.50 27.00 3 13.0
28 9

Bajda, Mateusz
POL 0 1000 Gim 2
3.0 16.50 21.50 3 14.0
29 6

Wieczorek, Radosław
POL 0 1000 PSP Proszówki
3.0 16.00 22.50 3
10.0
30 25

Świątek, Kacper
POL 0 1000 Gim 5
3.0 16.00 20.00 3 10.0
31 39

Musiał. Patryk
POL 0 1000 Gim 2
3.0 14.50 20.50 3
10.0
32 36

Sionko, Paweł
POL 0 1000 PSP 2
3.0 12.00 19.50 3 10.0
33 28

Majcher, Kacper
POL 0 1000 PSP 1 2.0 19.00 27.00 2
9.0
34 21

Korta, Krzysztof
POL 0 1000 PSP 4
2.0 16.00 20.00 2
9.0
35 5

Szot, Patryk
POL 0 1000 PSP 5
2.0 15.50 20.50 2
7.0
36 7

Mroczek, Albert
POL 0 1000 PSP 1
2.0 14.00 18.00 2
6.0
37 23

Bienias, Weronika
POL 0 1000 Gim Stanisławice
2.0 13.50 19.00 2 7.0
38 33

Kaczmarczyk, Norbert
POL 0 1000 PSP 5
2.0 13.00 17.00 2
5.0
39 19

Kubas, Wojciech
POL 0 1000 PSP 1
2.0 12.50 16.00 2
4.0
40 41

Drożdż, Michał
POL 0 1000 PSP 5
1.5 16.00 21.00 1
7.0
41 30

Mizur, Adam
POL 0 1000 Gim 1
1.0 14.00 20.50 1
6.0
42 42

Owczarek, Jakub
POL 0 1000 Gim 1
0.0 11.00 17.00 0
0.0














ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia


Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.