Popraw wyszczególnione pola...
AAA

VI kolejka Ligi Szachowej - wyniki

2013-04-23

W Szkole Podstawowej Nr 5 w Bochni w ubiegły piątek (tj. 19 kwietnia 2013r.)  spotkali się  młodzi szachiści, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych, aby rozegrać I kolejkę Bocheńskiej Międzyszkolnej  Ligi Szachowej. W rozgrywkach udział wzięło 44 graczy. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia Zbigniew Drzazga. 

W piątkowych rozgrywkach najlepsza była Aleksandra Augustyn z Gimnazjum Nr 1, tuż za nią na drugim miejscu uplasował się jej szkolny kolega Krzysztof Sionko . Miejsce trzecie zajął Jakub Cetnarowski, również uczeń Gimnazjum Nr 1.  

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki  rozgrywek:

Międzyszkolna Liga Szachowa - VI runda 2013-04-19/2013-04-19 Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 3
Augustyn, Aleksandra POL 0 1250 Gim 1 7.0 22.50 31.00 7 28.0
2 2
Sionko, Krzysztof POL 0 1400 Gim 1 6.0 24.50 34.00 6 26.0
3 7
Cetnarowski, Jakub POL 0 1000 Gim 1 5.0 23.00 33.00 5 22.0
4 1
Krcil, Justyna POL 0 1400 Gim 1 5.0 22.50 32.50 5 21.0
5 18
Bukowiec, Radosław POL 0 1000 PSP Prosz. 5.0 22.50 31.50 5 22.0
6 13
Setlak, Marcin POL 0 1000 Gim 1 5.0 21.00 29.00 5 22.0
7 29
Żelichowski, Piotr POL 0 1000 Gim 1 5.0 19.50 26.50 5 18.0
8 41
Świątek, Kacper POL 0 1000 Gim 1 5.0 18.00 25.50 5 17.0
9 37
ZAjma, Jakub POL 0 1000 Gim  Prosz. 4.5 20.00 29.00 4 17.5
10 20
Żelichowski, Jakub POL 0 1000 PSP 2A 4.5 19.00 27.00 4 15.5
11 30
Widełka, Konrad POL 0 1000 Gim 2 4.5 19.00 26.50 4 21.0
12 31
Seweryn, Kacper POL 0 1000 Gim 2 4.0 22.50 31.50 4 17.0
13 14
Mroczek, Radosław POL 0 1000 Gim 1 4.0 20.00 27.50 4 15.0
14 36
Czarny, Szymon POL 0 1000 Gim 1 4.0 20.00 27.00 4 17.0
15 32
Ostrowski, Maciej POL 0 1000 Gim 2 4.0 19.00 27.00 4 18.0
16 26
Turek, Dominik POL 0 1000 Gim 2 4.0 18.50 23.50 4 12.0
17 34
Mizur, Adam POL 0 1000 Gim 1 4.0 17.00 26.00 4 16.0
18 5
Klasa, Radosław POL 0 1000 Gim 1 4.0 15.00 21.00 3 15.0
19 19
Kowalczyk, Monika POL 0 1000

PSP 7

3.5 19.00 25.00 3 13.5
20 11
Rzepecki, Filip POL 0 1000 PSP 5A 3.5 18.00 25.50 3 16.5
21 9
Bajda, Patryk POL 0 1000 Gim 2 3.5 17.00 24.00 2 14.5
22 40
Jaszczyński, Piotr POL 0 1000 PSP 5A 3.5 16.00 22.00 3 15.5
23 10
Sionko, Paweł POL 0 1000 PSP 2A 3.5 16.00 20.50 3 12.5
24 22
Broniak, Krzysztof POL 0 1000 Gim 2 3.0 21.00 28.00 3 13.0
25 17
Zastawniak, Filip POL 0 1000

PSP 1

3.0 20.00 28.00 3 16.0
26 15
Wysokiński, Mateusz POL 0 1000 PSP 2A 3.0 17.50 23.50 3 12.0
27 23
Miękina, Norbert POL 0 1000 Gim 2 3.0 16.00 23.00 3 13.0
28 25
Jakubiec, Patrycja POL 0 1000 Gim 1 3.0 16.00 23.00 3 9.0
29 4
Karasiński, Dawid POL 0 1000 PSP 5A 3.0 16.00 22.50 2 13.0
30 21
Reguła, Karolina POL 0 1000 PSP 7A 3.0 14.00 20.00 3 10.0
31 12
Szewczyk, Dawid POL 0 1000 Gim 2 3.0 10.00 17.50 3 12.0
32 39
Buczek, Dawid POL 0 1000 Gim 2 3.0 9.50 16.50 3 11.0
33 16
Kaczmarczyk, Norbert POL 0 1000 PSP 5A 2.5 15.50 21.00 2 9.5
34 24
Rogusz, Michał POL 0 1000 PSP 5A 2.5 15.00 23.50 2 9.5
35 33
Tabor, Michał POL 0 1000 PSP 1 2.5 13.50 18.00 1 8.5
36 43
Wieczorek, Radosław POL 0 1000 PSP Prosz. 2.5 11.50 17.50 1 8.0
37 35
Gajek, Szymon POL 0 1000 PSP 2A 2.0 16.00 24.00 1 12.5
38 28
Trojan, Konrad POL 0 1000

PSP 5A

2.0 15.00 21.50 2 7.0
39 27
Parda, Jan POL 0 1000 PSP 5A 2.0 15.00 19.50 2 7.0
40 42
Kieroński, Adrian POL 0 1000 PSP 1 2.0 14.50 19.50 2 6.0
41 38
Piotrowski, Filip POL 0 1000 Gim 1 2.0 12.00 17.00 2 6.0
42 6
Płachcińska, Monika POL 0 1000 Gim 1 1.5 13.00 18.00 1 4.0
43 8
Żelichowski, Oliwer POL 0 1000 PSP 2A 1.0 11.00 15.00 1 2.0
44 44
Klisiewicz, Kacper POL 0 1000 PSP 5A 0.5 14.00 19.50 0 1.5

 

ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.