Popraw wyszczególnione pola...
AAA

VI runda Bocheńskiej Ligi Judo.

2015-03-23

W sobotę 21 marca 2015r. w sali judo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni odbyła się VI runda Bocheńskiej  Ligi Judo Dzieci.

Do turnieju zgłosiło się 59 zawodników. Tym razem oprócz wychowanków bocheńskiej sekcji w zawodach uczestniczyła grupa judoków z zaprzyjaźnionego klubu UKS Judo Wolbrom.

Wszyscy zawodnicy wspierani przez swoich opiekunów oraz grupę wiernych kibiców stoczyli zacięte walki a zawody rozegrano systemem grupowym i brukselskim.

Na zakończenie zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a na ich głowy posypał się "grad cukierków".

Organizatorem comiesięcznych  zawodów Bocheńskiej Ligi Judo Dzieci jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – FACEBOOK Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni – kliknij tutaj 

.

Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki:
  1. Hubert Kurtyka

  2. Maciej Bielec

  3. Kacper Kluz

  4. Jakub Przybyła


  1. Agata Kluz

  2. Julia Wrona

  3. Aleksandra Ryncarz


  1. Filip Kurtyka

  2. Filip Banyś

  3. Krzysztof Strzałka


  1. Antoni Juszczyk

  2. Karol Rdest

  3. Maciej Kumor


  1. Maciej Kiwior

  2. Karol Jaglarz

  3. Bartosz Król


  1. Wojciech Januszek

  2. Maciej Ryncarz

  3. Mikołaj Skowronek


  1. Adam Broczkowski

  2. Filip Krokosz

  3. Paweł Pławecki

  1. Adam Florkowski

  1. Kacper Papis

  1. Marcel Wójcik


  1. Jakub Dyga

  2. Maciej Pruchnicki


  1. Mikołaj Gil

  2. Mateusz Klasa

  3. Justyna Wojcieszek


  1. Szymon Mierzwiński

  2. Jadwiga Pląder

  1. Karol Łach

  2. Jakub Pączek

  3. Franciszek Wantuch


  1. Maja Twardowska

  2. Hubert Kaczmarczyk

  3. Oliwer Żelichowski


  1. Szymon Mazurkiewicz

  2. Piotr Tobiasz

  3. Robert Jopek


  1. Nadia Woźniczko

  2. Natalia Sałek

  3. Aleksandra Babicz

  4. Natalia Zając

  5. Sara Bułat


  1. Wiktor Błasik

  2. Mikołaj Nalepka

  3. Damian Gorgoń


  1. Artur Broczkowski

  2. Szymon Duch

  3. Szymon Deptuch

  4. Michał Trojan


  1. Rafał Gibała

  2. Damian Pławecki

  3. Kacper Karolczyk

  4. Wiktor Myszor


  1. Wiktor Matykiewicz

  2. Filip Oleksy

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.