Popraw wyszczególnione pola...
AAA

VII kolejka Bocheńskiej Ligi Szachowej

2014-04-15

W gościnnych murach PSP Nr 5 w Bochni, w poniedziałkowy pochmurny poranek 14 kwietnia 2014r., spotkali się młodzi szachiści na VII kolejce Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej. 

IMG_6356

Tym razem nad szachownicami pochyliło swoje głowy 37 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Rozegrali oni 9 - rundową kolejkę, w której najlepsi okazali się:

  • na miejscu pierwszym: Filip Skipioł -  Gimnazjum Stanisławice
  • na miejscu drugim: Aleksandra Augustyn - Gimnazjum Nr 1 w Bochni
  • na miejscu trzecim: Justyna Krcil -  Gimnazjum Nr 1 w Bochni

Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia Zbigniew Drzazga a organizatorem Bocheńskiej Ligi Szachowej był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

 Jak już wcześniej pisaliśmy, podczas każdej kolejki, młodzi szachiści zbierają punkty, które po zakończeniu tegorocznej rundy wyłonią najlepszych szachistów tego sezonu. Nie jest to jednak jedyny plus uczestnictwa w rozgrywkach.

W sobotę 3 maja 2014r. na Uzborni odbędzie się SYMULTANA SZACHOWA z  KAMILEM MITOŃ najlepszym polskim szachistom, zdobywcą wielu tytułów mistrzowskich (kariera szachowa Kamila - kliknij tutaj)

10 zawodników z czołówki rozgrywek Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej może uczestniczyć  w tej symultanie, co niewątpliwie jest dużym zaszczytem.

Zgłoszenia  prosimy kierować do dnia 18.04.2014r. (piątek) pod numer tel. 691 194 587

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki VII kolejki:

Międzyszkolna Liga Szachowa - VII runda 2014-04-14/2014-04-14 Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 5

Skipioł, Filip
POL 0 1000 Gim Stanisławice
7.5 40.50 51.50 7
38.0
2 3

Augustyn, Aleksandra
POL 0 1250 Gim 1 
7.0 43.00 55.00 7
39.0
3 2

Krcil, Justyna
POL 0 1400

Gim 1

7.0 39.00 50.50 6
35.5
4 1

Sionko, Krzysztof
POL 0 1400 Gim 1
7.0 38.50 47.50 7
37.0
5 37

Szewczyk, Dawid
POL 0 1000 Gim 2
6.5 36.00 47.00 6
31.0
6 13

Zajma, Jakub
POL 0 1000

Gim Proszówki

6.0 40.00 50.00 5 32.0
7 9

Żelichowski, Jakub
POL 0 1000 PSP 2
6.0 37.50 47.50 6
33.0
8 10

Miękina, Norbert
POL 0 1000 Gim 2
5.5 33.50 44.00 5 26.5
9 32

Świątek, Kacper
POL 0 1000 Gim 5
5.5 33.00 41.00 5
26.5
10 25

Pechciński, Bogdan
POL 0 1000 Gim 1
5.0 40.00 47.50 5
31.0
11 16

Ostrowski, Maciej
POL 0 1000 Gim 2
5.0 37.00 48.00 4
26.5
12 33

Bukowiec, Radosław
POL 0 1000 Gim Proszówki
5.0 35.50 46.50 5
28.0
13 23

Żelichowski, Piotr
POL 0 1000 Gim 1
5.0 34.00 44.00 5
26.0
14 12

Seweryn, Kacper
POL 0 1000 Gim 2
5.0 33.50 44.50 5
28.0
15 8

Turek, Dominik
POL 0 1000

Gim 2

5.0 33.00 43.00 5
23.0
16 24

Daniec, Szczepan
POL 0 1000 Gim 1
5.0 32.50 43.00 5
26.0
17 27

Sionko, Paweł
POL 0 1000 PSP 2
5.0 31.50 40.00 5
23.0
18 34

Karasiński, Dawid
POL 0 1000 PSP 5
5.0 30.00 38.50 5
23.0
19 21

Szot, Patryk
POL 0 1000

PSP 5

5.0 29.50 40.00 4 19.0
20 22

Wieczorek, Radosław
POL 0 1000 PSP Proszówki
4.0 33.50 43.50 3
23.0
21 30

Trojan, Konrad
POL 0 1000

PSP 5A

4.0 31.50 42.00 4
23.0
22 18

Kowalczyk, Monika
POL 0 1000

Gim 2
4.0 30.00 39.00 4
20.0
23 29

Kieroński, Adrian
POL 0 1000 Gim 1
4.0 29.50 38.00 4
20.0
24 17

Bienias, Weronika
POL 0 1000 Gim Stanisławice
4.0 29.50 37.00 4
21.0
25 20

Mytnik, Adam
POL 0 1000

PSP 1

4.0 29.50 37.00 4
19.0
26 31

Drożdż, Michał
POL 0 1000 PSP 5
4.0 29.00 37.00 3 18.0
27 35

Kaczmarczyk, Norbert
POL 0 1000 PSP 5
4.0 27.50 34.00 4
19.0
28 14

Żelichowski, Oliwer
POL 0 1000 PSP 2A
4.0 27.00 33.50 3 14.0
29 38

Gajek, Szymon
POL 0 1000 PSP 2A
4.0 27.00 32.50 3
18.0
30 11

Rogusz, Michał
POL 0 1000 PSP 5A
3.0 29.50 37.00 3 16.0
31 36

Parda, Jan
POL 0 1000 PSP 5A
3.0 27.00 34.00 3
16.0
32 4

Majcher, Kacper
POL 0 1000 PSP 1
3.0 25.00 31.50 3 14.0
33 28

Mrózek, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 2A
3.0 22.00 28.50 2
12.0
34 19

Zięba, Bartosz
POL 0 1000 PSP 5A
2.0 25.00 32.50 1
9.0
35 7

Olesiński, Michał
POL 0 1000 PSP 5A
1.0 26.50 33.50 0
5.0
36 6

Korta, Krzysztof
POL 0 1000 PSP 4
0.0 00.00 5.00 0
0.0
36 
15

 Zwieńczak, Patryk 
POL 0  
1000 PSP 4
 0.0 00.00
5.00
0.0   


ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia


Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.