Popraw wyszczególnione pola...
AAA

VII kolejka Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej.

2013-05-22

W gościnnych murach PSP Nr 5 w Bochni odbyła się dzisiaj (tj. 22 maja 2013r.) VII kolejka  Bocheńskiej Międzyszkolnej  Ligi Szachowej. W rozgrywkach udział wzięło 42 graczy, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia Zbigniew Drzazga. 

1_002

W dzisiejszych rozgrywkach najlepszym szachistą okazał się Filip Skipioł z PSP Stanisławice, tuż za nim na drugim miejscu uplasowała się Aleksandra Augustyn z Gimnazjum Nr 1, trzecie miejsce wywalczył Piotr Żelichowski również uczeń Gimnazjum Nr 1.  

1_001

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki  rozgrywek:

Międzyszkolna Liga Szachowa - VII runda 2013-05-22/2013-05-22 Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 22

Skipioł, Filip

POL

0

1000

PSP Stanisławice

6.0

25.50

33.50

6

27.0

2

2


Augustyn, Aleksandra

POL

0

1250

Gim 1

6.0

20.00

29.00

6

24.0

3

42


Żelichowski, Piotr

POL

0

1000

Gim 1

5.5

19.50

27.50

5

20.0

4

1


Sionko, Krzysztof

POL

0

1400

Gim 1

5.0

22.00

29.50

5

24.0

5

7


Żelichowski, Jakub

POL

0

1000

PSP 2

5.0

20.00

28.00

5

19.0

6

10


Zajma, Jakub

POL

0

1000

Gim Prosz.

5.0

19.00

27.50

5

22.0

7

8


Cetnarowski, Jakub

POL

0

1000

Gim 1

5.0

16.50

25.00

5

18.0

8

9


Kasperski, Wojciech

POL

0

1000

PSP 1

5.0

15.00

21.50

5

18.0

9

5


Mroczek, Radosław

POL

0

1000

Gim  1

4.5

19.50

27.50

4

17.5

10

3


Polak, Kacper

POL

0

1400

PSP 2A

4.5

19.50

27.00

4

20.0

11

13


Gajek, Szymon

POL

0

1000

PSP 2A

4.0

21.50

30.50

4

19.0

12

14


Mytnik, Adam

POL

0

1000

PSP 1

4.0

21.00

29.50

3

16.0

13

38


Bukowiec, Radosław

POL

0

1000

PSP Prosz.

4.0

20.50

28.50

4

18.0

14

11


Czarny, Szymon

POL

0

1000

Gim 1

4.0

20.00

28.50

4

18.0

15

39


Seweryn, Kacper

POL

0

1000

Gim 2

4.0

19.00

26.00

4

17.0

16

20


Karasiński, Dawid

POL

0

1000

PSP 5A

4.0

15.50

21.50

4

13.0

17

15


Świątek, Kacper

POL

0

1000

Gim 1

4.0

15.00

20.50

4

12.0

18

2


Krcil. Justyna

POL

0

1400

Gim 1

4.0

5.00

10.50

4

10.0

19

41


Setlak, Marcin

POL

0

1000

Gim 1

3.5

22.00

31.50

3

19.5

20

38


Zastawniak, Filip

POL

0

1000

PSP 1

3.5

18.50

26.00

3

16.0

21

12


Klasa, Radosław

POL

0

1000

Gim 1

3.5

17.50

25.00

3

16.0

22

26


Widełka, Konrad

POL

0

1000

Gim 2

3.5

15.00

21.00

3

9.5

23

25


Szewczyk, Dawid

POL

0

1000

Gim 2

3.0

22.50

29.50

3

17.0

24

16


Wieczorek, Radosław

POL

0

1000

PSP Prosz.

3.0

19.00

26.00

3

13.0

24

19


Turek, Dominik

POL

0

1000

Gim 2

3.0

19.00

26.00

3

13.0

25

24


Rzepecki, Filip

POL

0

1000

PSP 5A

3.0

19.00

26.00

3

11.0

26

17


Jaszczyński, Piotr

POL

0

1000

PSP 5A

3.0

17.50

24.00

3

12.0

27

37


Tabor, Michał

POL

0

1000

PSP 1

3.0

17.00

22.00

3

12.0

28

27


Ostrowski, Maciej

POL

0

1000

Gim 2

3.0

13.50

21.00

2

8.5

29

33


Gardziel, Piotr

POL

0

1000

Gim 1

3.0

10.50

15.50

2

6.0

30

18


Parda, Jan

POL

0

1000

PSP 5A

2.5

18.00

24.50

1

6.0

31

23


Żelichowski, Oliwer

POL

0

1000

PSP 2A

2.5

15.50

22.00

2

11.0

32

35


Bajda, Patryk

POL

0

1000

Gim 2

2.5

13.50

20.50

1

11.0

33

28


Daniec, Szczepan

POL

0

1000

PSP 1

2.0

19.00

27.00

2

7.0

34

34


Buczek, Dawid

POL

0

1000

Gim 2

2.0

16.00

22.50

1

7.0

35

21


Miękina, Norbert

POL

0

1000

Gim 2

2.0

14.50

21.00

1

9.5

36

31


Trojan, Konrad

POL

0

1000

PSP 5A

2.0

14.50

20.50

2

10.0

37

40


Sionko, Paweł

POL

0

1000

PSP 2A

2.0

13.50

19.00

1

8.5

38

30


Drożdż, Michał

POL

0

1000

PSP 5A

2.0

13.50

19.00

1

5.0

39

32


Rogusz, Michał

POL

0

1000

PSP 5A

2.0

12.50

16.50

2

6.0

40

6


Kubas, Wojciech

POL

0

1000

PSP 1

1.0

12.00

17.00

1

3.0

41

29


Mizur, Adam       

POL

1000

Gim 1         

 0.0

0.00      

3.00

0

0.0

ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.