Popraw wyszczególnione pola...
AAA

VIII kolejka Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej - wyniki.

2017-05-25
W poniedziałek 25 kwietnia 2017r., w gościnnych murach PSP Nr 5 w Bochni, odbyła się VIII kolejka Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej.



W tej kolejce nad szachownicami pochyliło swoje głowy 45 młodych graczy, dla których każde spotkanie to okazja  do zdobycia kilku kolejnych punktów, tak ważnych w klasyfikacji końcowej.

To była przedostatnia kolejka tegorocznych rozgrywek - kolejna - ostatnia - odbędzie się 7 czerwca.

.

Najlepszymi graczami VIII kolejki rozgrywek okazali się:

  • Wieczorek Radosław - PSP Proszówki
  • Mytnik Adam - Gimnazjum Nr 1 Bochnia
  • Żelichowski Jakub - Gimnazjum Nr 1 Bochnia

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki VIII kolejki:

Międzyszkolna Liga Szachowa - VIII runda 2017-05-25 Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 1
IV
Wieczorek, Radosław
POL 0 1400 PSP Proszówki
6.5 22.50 31.00 6
25.5
2 34

Mytnik, Adam
POL 0 1000 Gim 1
6.0 21.50 31.00 6
24.0
3 26

Żelichowski, Jakub
POL 0 1000 Gim 1
5.5 23.50 33.00 5
24.5
4 17

Serafin, Jakub
POL 0 1000 Gim 1
5.0 22.00 30.50 5
24.0
5 13

Tokarz, Kacper
POL 0 1000 Gim 1
5.0 21.00 29.00 5
21.0
6 45

Ciuła, Filip
POL 0 1000 PSP 2A
5.0 21.00 28.00 5
19.0
7 15

Karasiński, Dawid POL 0 1000 Gim 2 5.0 18.50 26.50 5
18.0
8 28

Pilch, Paweł POL 0 1000 Gim Proszówki 4.5 20.00 26.00 4
21.5
9 4

Jędrzejek, Sebastian
POL 0 1000 Gim 2
4.5 19.50 27.00 4
17.5
10
33

Gajewski, Witold
POL 0 1000 PSP 5A
4.5 18.00 26.00 4
15.5
11 18

Rogusz, Michał
POL 0 1000 Gim 2
4.5 17.50 24.50 4
15.5
12 23

Jaroszewski, Kamil
POL 0 1000 Gim 1
4.0 21.50 29.00 4
18.0
13 29

Mrózek, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 2
4.0 21.00 29.00 4
18.0
14 10

Mazurkiewicz, Szymon
POL 0 1000 PSP 5A
4.0 20.00 28.00 4
17.0
14 37

Żelichowski, Oliwer
POL 0 1000 PSP 2
4.0 20.00 28.00 4
17.0
15 12

Wolnik, Iwo
POL 0 1000 PSP 2
4.0 18.00 25.50 4
14.0
16 39

Serafin, Karolina
POL 0 1000 PSP 2
4.0 17.00 23.50 4
14.0
17 21

Zięba, Bartosz
POL 0 1000 PSP 5
4.0 16.00 22.00 4
13.0
18 2

Kieroński, Adrian
POL 0 1000 Gim 1
4.0 7.00 11.50 4
11.0
19
27

Śleziak, Filip
POL 0 1000 PSP Proszówki A
3.5 20.50 28.00 3
18.5
20 24

Maciejowski, Mateusz
POL 0 1000 Gim 1
3.5 20.50 27.00 3
17.5
21 7

Rzepecki, Filip
POL 0 1000 Gim 1
3.5 17.50 26.00 3
14.5
22 9

Firlet, Ignacy
POL 0 1000 Gim Proszówki
3.0 19.00 26.00 3
14.0
23 44

Warchoł, Maciej
POL 0 1000 PSP 1A
3.0 18.50 26.00 2
12.0
24 11

Gardziel, Tomasz
POL 0 1000 PSP 2
3.0 18.00 26.00 3
17.0
25 16

Łącki, Paweł
POL 0 1000 Gim 2
3.0 17.00 23.50 3
9.0
26 30

Cefal, Jacek
POL 0 1000 PSP 5
3.0 15.50 22.00 3
11.0
27 5

Liszka, Maksymilian
POL 0 1000 PSP 5A
3.0 14.50 22.00 3
9.0
28
3

Bohosiewicz, Sergiusz
POL 0 1000 PSP 5A
3.0 14.00 19.50 2
7.0
29
32

Nowak, Michał
POL 0 1000 Gim 1
3.0 12.50 16.00 3
12.0
30 6

Babicz, Stanisław
POL 0 1000 PSP 5A
3.0 10.00 16.00 3
10.0
31 42

Tobiasz, Piotr
POL 0 1000 PSP 5A
3.0 5.00 11.00 3
8.0
32 20

Olesiński, Michał
POL 0 1000 PSP 5
2.5 18.00 26.50 2
11.5
33 35

Nakielny, Kacper
POL 0 1000 Gim 1
2.5 16.50 21.50 2
9.5
34 40

Zwierniak, Maksymilian
POL 0 1000 PSP 2A
2.5 12.00 17.50 2
7.5
35 36

Pławecki, Paweł
POL 0 1000 PSP 2
2.0 18.00 25.00 1
12.0
36 41

Cisło, Jakub
POL 0 1000 Gim 2
2.0 18.00 24.50 2
11.0
37 31

Dziedzic, Szymon
POL 0 1000 PSP 2A
2.0 17.00 22.00 1
7.0
38 43

Łagosz, Oliwia
POL 0 1000 PSP 2A
2.0 16.50 23.00 2
8.0
39
22

Jarosz, Kacper
POL 0 1000 PSP 5
2.0 16.00 21.50 2
7.0
40
24
V
Sionko, Paweł
POL
0
1200
Gim 1
2.0
0.00
4.00
2
3.0
41
38

Kasperski, Antoni
POL
0
1000
PSP 1
1.0
15.50
21.50
0
2.0


......



Nazwisko Imię


.....

.......


.....

.........


.....

......

42

19

....

Cepak, Filip

POL

0

1000

PSP 2A               

1.0

14.50

19.50

1

3.0

43

8


Jaszczyński, Witold

POL

0

1000

PSP 5A

1.0

9.00

15.00

0

3.0

44

14


Pechciński, Wojciech

POL

0

1000

Gim 1

1.0

3.50

8.00

0

1.0

46

60


Szewczyk, Marcel

POL

0

1000


3.0

14.50

20.50

2

7.0


ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia

.

Organizatorem całego cyklu rozgrywek  Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej są Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.


Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.