Popraw wyszczególnione pola...
AAA

W BALS - walka o pozycję lidera

2014-04-01

W niedzielę 30 marca została rozegrana III kolejka II rundy Bocheńskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki mężczyzn.W lidze jest coraz ciekawiej. Szczególnie interesująco wygląda sytuacja pomiędzy obrońcą ubiegłorocznego tytułu tarnowskim zespołem WIERA ZETO S.A., a poprzednim dwukrotnym mistrzem ligi drużyną PROMIEŃ Bochnia.

Sytuacja po III kolejce
W grupie pierwszej
mecze wygrał PROMIEŃ po 3:0 z MOSiR-em i WIERA ZETO. W spotkaniu MOSiR i WIERA ZETO lepszy okazał się ten drugi. Wygrał 3:0.
W tabeli prowadzi WIERA ZETO, który ma 30 punktów - tyle samo co drugi PROMIEŃ, który rozegrał 2 spotkania mniej.

W grupie drugiej  Orły zwiększyły przewagę do 4 punktów nad COOKIES-em.

III kolejka II rundy 30.03.2014r.

ZESPOŁY

WYNIKI

ORŁY Targowisko – MECH BUD TEAM

1:2

COOKIES Drwinia – AGILA II Połom Duży

1:2

ORŁY Targowisko – INTER Bieńkowice

3:0

COOKIES Drwinia – MECH BUD TEAM

1:2

PROMIEŃ Bochnia – MOSiR Bochnia

3:0

PROMIEŃ Bochnia – WIERA ZETO S.A. Tarnów

3:0

MOSiR Bochnia – WIERA ZETO S.A. Tarnów

0:3

INTER Bieńkowice – AGILA II Połom Duży

0:3

AGILA II Połom Duży MECH BUD TEAM (mecz zaległy)
0:3


 W tabeli o jedno miejsce wyżej w grupie drugiej zajął MECH BUD TEAM.

TABELA

I GRUPA

Miejsce

Nazwa drużyny

ilość meczy

punkty

1.

WIERA ZETO S.A. Tarnów

13

30

2.

PROMIEŃ Bochnia

11

30

3.

MOSiR Bochnia


12

19

4.

WIECZNY PROBLEM Łapanów

10

14

II GRUPA

5.

ORŁY Targowisko

14

25

6.

COOKIES Drwinia

14

21

7.

MECH BUD TEAM

14

15


8.


AGILA II Połom Duży

14


14

9.

INTER Bieńkowice

14

6




KOLEJNE ZMAGANIA
Zawody rozgrywane są w hali widowiskowo-sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. Poniatowskiego 32 w Bochni.
Zapraszamy na IV kolejkę, która odbędzie się 13 kwietnia 2014r. Zespoły II grupy zakończą wtedy rywalizację.

BOISKO I

Godzina

Zespoły

Godz. 9.00

AGILA II Połom Duży - ORŁY Targowisko

Godz. 10.00

MECH BUD TEAM - INTER Bieńkowice

Godz. 11.00

ORŁY Targowisko – COOKIES Drwinia

Godz. 12.00

  AGILA II Połom Duży – MECH BUD TEAM

BOISKO II

Godzina

Zespoły

Godz. 9.00

PROMIEŃ Bochnia - MOSiR Bochnia

Godz. 10.00

PROMIEŃ Bochnia - WIECZNY PROBLEM Łapanów

Godz. 11.00

WIECZNY PROBLEM Łapanów - MOSiR Bochnia

Godz. 12.00

COOKIES Drwinia -  INTER Bieńkowice


Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.