Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Warszawa i Wrocław na Turnieju Judo Dzieci w Bochni.

2012-04-30

W Hali Widowiskowo- Sportowej w Bochni, w sobotę 28 kwietnia 2012r., odbył się Turniej Judo Dzieci, w którym wzięło udział około 200 zawodników wielu klubów z Małopolski i nie tylko. Ku zaskoczeniu organizatorów zawodów, tj. Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni oraz Towarzystwa Sportowego MOSIR Bochnia, do rywalizacji na macie zgłosili się zawodnicy dwóch klubów z Warszawy oraz klubów z Wrocławia i Dębicy.

Zawody nie należały do najłatwiejszych i niejednokrotnie trzeba było wykazać się nie lada umiejętnościami aby zwyciężyć i stanąć na podium.

Turniej rozegrano na czterech matach w dwóch kategoriach wiekowych: U 11- 17 kategorii wagowych, U 13 - 11 kategorii wagowych. Wszystkim startujacym wiernie kibicowali klubowi koledzy, rodzice, rodzeństwo a często również całe rodziny, tworząc tym samym niezapomniany klimat zawodów.

Szczególne słowa podziękowania należą się rodzicom naszych zawodników- mówi dyr. MOSiR Bochnia Sabina Bajda - którzy już po raz kolejny służyli nam swoim czasem i chęcią pomocy przy organizacji  zawodów. Dziękujemy zarówno męskiej części za pomoc w przygotowaniu hali, jak również mamom naszych podopiecznych za okazaną pomoc podczas trwania turnieju. 

Gratulujemy zawodnikom wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki:

 CHŁOPCY- Rocznik 2004 – 2006

kat. wagowa 21kg.

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

I miejsce

Trojan Michał

MOSiR Bochnia

II miejsce

Jaglarz Karol

MOSiR Bochnia

III miejsce

Ryncarz Maciej

MOSiR Bochnia



kat. wagowa 24kg.

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

I miejsce

Sułkowski Wojciech

UKS JudoWolbrom

II miejsce

Moskal Jakub

TS Wisła Kraków

III miejsce

Michniak Michał

MOSiR Bochnia


kat. wagowa 27kg.

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

I miejsce

Wantuch Filip

UKS „SOKÓŁ” Tuchów

II miejsce

Barwacz Jan

TS Wisła Kraków

III miejsce

Żelichowski Oliwer

MOSiR Bochnia



kat. wagowa 32kg.

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

I miejsce

Oleksy Filip

MOSiR Bochnia

II miejsce

Filipowicz Olaf

MOSiR Bochnia

III miejsce

Smentek Patryk

UKS JudoWolbrom



kat. wagowa 36kg.

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

I miejsce

Ślezik Max

MOSiR Bochnia

II miejsce

Juszczyk Antoni

MOSiR Bochnia



DZIEWCZĘTA- Rocznik 2002 – 2004


kat. wagowa 30kg.

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

I miejsce

Ryncarz Aleksandra

MOSiR Bochnia

II miejsce

Twardowska Maja

MOSiR Bochnia

III miejsce

Czyszczoń Maja

UKS JudoWolbrom


kat. wagowa 36kg.

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

I miejsce

Wątorek Oliwia

MOSiR Bochnia

II miejsce

Gamrat Jowita

UKS JudoWolbrom

III miejsce

Janik Weronika

UKS Grot Kraków

kat. wagowa 42kg.

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

I miejsce

Maksymowicz Magda

Błękitni Tarnów

II miejsce

Szczebak Aleksandra

PM Tarnów

III miejsce

Gut Julia

MOSiR Bochnia




CHŁOPCY - Rocznik 2002 – 2003

kat. wagowa 28kg.

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

I miejsce

Kowalski Karol

TS Wisła Kraków

II miejsce

Rzepecki Filip

MOSiR Bochnia

III miejsce

De Nisan Oliwer

AZS AWF Warszawa



kat. wagowa 29kg.

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

I miejsce

Kadłubowski Antoni

AZS AWF Warszawa

II miejsce

Kubas Kamil

MOSiR Bochnia

III miejsce

Karolczyk Kacper

UKS JudoWolbrom



kat. wagowa 30kg.

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

I miejsce

Króll Dariusz

PM Tarnów

II miejsce

Paluchowski Ignacy

UKS Grot Kraków

III miejsce

Kubas Kacper

MOSiR Bochnia

III miejsce

Pachlowski Szymon

UKS Grot Kraków


kat. wagowa 31kg.

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

I miejsce

Gibała Rafał

MOSiR Bochnia

II miejsce

Pławecki Damian

MOSiR Bochnia

III miejsce

Szczepaniak Piotr

UKS Grot Kraków

III miejsce

Paniec Igor

Dębica UKS Kępa



kat. wagowa 34kg.

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

I miejsce

Łach Wiktor

Kocmyrzów-Luborzyca

II miejsce

Jędryka Konrad

Brzesko

III miejsce

Łaptaś Szymon

MOSiR Bochnia



kat. wagowa 36kg.

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

I miejsce

Karaś Kacper

TS Wisła Kraków

II miejsce

Świderski Hubert

UKS „SOKÓŁ” Tuchów

III miejsce

Barczyk Piotr

UKS JudoWolbrom



kat. wagowa 40kg.

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

I miejsce

Kadłubowski Maksymilian

AZS AWF Warszawa

II miejsce

Lanart Tymoteusz

Jordan Kraków

III miejsce

Suchan Alan

UKS „SOKÓŁ” Tuchów

III miejsce

Włoch Szymon

TS Wisła Kraków



kat. wagowa 43kg.

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

I miejsce

Gądek Norbert

MOSiR Bochnia

II miejsce

Kita Michał

PM Tarnów

III miejsce

Sternal Dawid

PM Tarnów



kat. wagowa 48kg.

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

I miejsce

Kościółek Kamil

UKS JudoWolbrom

II miejsce

Poręba Jakub

UKS „SOKÓŁ” Tuchów



 

DZIEWCZĘTA: rocznik 2000-2001


Kategoria 26kg


NAZWISKO

IMIĘ

KLUB

1

Szlachta

Nikola

TS Wisła Kraków

2

Tracz

Małgorzata

UKS Judo Wolbrom


Kategoria 31kg


NAZWISKO

IMIĘ

KLUB

1

Drwal

Michalina

PM Tarnów

2

Kuraś

Marta

UKS Judo Wolbrom

3

Karwat

Karolina

UKS „Sokół” Tuchów


Kategoria 36kg


NAZWISKO

IMIĘ

KLUB

1

Szlachta

Paulina

TS Wisła Kraków

2

Rzucidło

Martyna

MOSiR Bochnia

3

Wszołek

Natalia

Śląsk Wrocław


Kategoria 41kg


NAZWISKO

IMIĘ

KLUB

1

Grzegórzek

Gabriela

PM Tarnów

2

Gut

Gabriela

Kocmyrzów-Luborzyca

3

Król

Julia

Kocmyrzów-Luborzyca


Kategoria 48kg


NAZWISKO

IMIĘ

KLUB

1

Górska

Magdalena

PM Tarnów

2

Kaleta

Anna

UKS Judo Wolbrom

3

Król

Wiktoria

UKS Judo Wolbrom


Kategoria 57kg


NAZWISKO

IMIĘ

KLUB

1

Dziarmaga

Klaudia

„Błękitni” Tarnów

2

Wolszczak

Kinga

Śląsk Wrocław

3

Szostek

Joanna

UKS Judo Wolbrom



CHŁOPCY: rocznik 2000-2001


Kategoria 31kg


NAZWISKO

IMIĘ

KLUB

1

Duź

Dominik

PM Tarnów

2

Rynduch

Jakub

MOSiR Bochnia

3

Książek

Jan

TS Wisła Kraków

3

Substelny

Jakub

UKS Judo Wolbrom


Kategoria 33kg


NAZWISKO

IMIĘ

KLUB

1

Kowalski

Karol

MOSiR Bochnia

2

Gruchała

Krzysztof

PM Tarnów

3

Grzyb

Gerard

MDK Kraków


Kategoria 35kg


NAZWISKO

IMIĘ

KLUB

1

Jaroszewicz

Jakub

UKS Judo Wolbrom

2

Nowak

Daniel

MDK Kraków

3

Krawczyk

Piotr

„Jordan” Kraków

3

Biernat

Albert

UKS Judo Brzesko


Kategoria 36kg


NAZWISKO

IMIĘ

KLUB

1

Grudziński

Michał

UKS „Kępa” Dębica

2

Pławecki

Mateusz

MOSiR Bochnia

3

Filipiak

Michał

MDK Kraków


Kategoria 39kg


NAZWISKO

IMIĘ

KLUB

1

Obal

Tomasz

„Błękitni” Tarnów

2

Chochliński

Michał

MOSiR Bochnia

3

Krzywański

Jan

UKS Judo Wolbrom


Kategoria 40kg


NAZWISKO

IMIĘ

KLUB

1

Moskal

Michał

TS Wisła Kraków

2

Hoborowicz

Dawid

TS Wisła Kraków

3

Smentek

Jakub

UKS Judo Wolbrom

3

Bierówka

Jakub

TS Wisła Kraków


Kategoria 44kg


NAZWISKO

IMIĘ

KLUB

1

Haberka

Kacper

UKS Judo Wolbrom

2

Reneson

Dawid

„Błękitni” Tarnów

3

Gwóźdź

Kamil

TS Wisła Kraków

3

Sieniawski

Kacper

„Błękitni” Tarnów


Kategoria 48kg


NAZWISKO

IMIĘ

KLUB

1

Włodarski

Hubert

PM Tarnów

2

Adamczyk

Maciej

UKS „Grot” Kraków

3

Drwal

Kacper

PM Tarnów


Kategoria 52kg


NAZWISKO

IMIĘ

KLUB

1

Nosalski

Jakub

MOSiR Bochnia

2

Wieja

Kamil

UKS „Grot” Kraków

3

Łukasik

Szymon

UKS Judo Wolbrom

3

Sajdak

Kacper

UKS „Sokół” Tuchów


&

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.