Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Weekendowe sukcesy młodzików piłki nożnej

2012-12-17

III miejsce w Turnieju EDF Kraków, Piotr Matras królem strzelców


W niedzielę 16 grudnia odbył się I Halowy Turniej o Puchar EDF Kraków. Drużyna bocheńskich młodzików zaprezentowała się na hali w Zielonkach z bardzo dobrej strony.

                      W spotkaniach grupowych MOSiR wygrał z Orłem Piaski 5-0 (Matras Piotr x3, Wiktor Kocot, Jakub Burkowicz), Harnasiami Tymbark 2-1 (Matras Piotr, Matras Paweł), Wawelem II Kraków 4-2 (Matras Piotr x3, Mateusz Matlęga) oraz odniósł porażkę z Progresem I 2-0. Wyniki te sprawiły, że w mocnej grupie B MOSiR zajął drugie miejsce i w meczu o finał zmierzył się z pierwszą drużyną gospodarzy, czyli Wawelem I. Mecz był bardzo emocjonujący, jednak ułożył się źle dla bocheńskiej drużyny, która przegrała 3-0. W małym finale MOSiR spotkał się z Progresem II. Wynik meczu był sprawą otwartą. Obydwie drużyny atakowały, jednak żadnej nie udało się zdobyć bramki. O miejscu na podium zadecydowały rzuty karne. W pierwszej kolejce nikt nie zdobył gola, w drugiej trafił zawodnik z Krakowa i kapitan bochnian Mateusz Matlęga. W 3 kolejce rzut karny obronił Jakub Smoleń, a zwycięską bramkę, dającą brązowy medal, zdobył Wiktor Kocot.

P1340419.JPG

                   Należy podkreślić bardzo wysoki poziom nie tylko sportowy tego turnieju, ale również organizacyjny. Zawodnicy MOSiR-u w świetle fleszy i konfetti odbierali puchar i medale oraz upominki za wywalczone miejsce. W finale Wawel pokonał Progres I 2-0. Najlepszym zawodnikiem MOSiR-u oraz strzelcem turnieju z 7 bramkami został Piotr Matras. Duże brawa należą się za postawę w tym turnieju bocheńskiej młodzieży, która w stawce utytułowanych drużyn pokazała ambitną i kombinacyjną grę.

III miejsce w Kłaju, Sebastian Mach najlepszym bramkarzem

                     III miejsce zajęła nasza drużyna na turnieju rozegranym w sobotę 15 grudnia na hali w Kłaju.  Zwycięzcą okazała się ekipa organizatorów Targowianki Targowisko, prowadzonej przez znanego bocheńskiego zawodnika Mirosława Bieniasa. Drugie miejsce przypadło Gdovi, a czwarte Puszczy Niepołomice.  Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik MOSiR-u Sebastian Mach.

 Poniżej wyniki i strzelcy naszej drużyny:
MOSiR – Targowianka 1-2 (Juszczak)
MOSiR – Gdovia 4-7 (Kleszczx2, Chlebek x2)
MOSiR – Puszcza Niepołomice 14-1 (Chlebekx3, Burek, Dymura, Buczekx2, Machajx2, Juszczak, Cieśla, Nagrodzkix3)

Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc przy zorganizowaniu wyjazdów. 

Rozgrywki

 • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  II liga mężczyzn i III liga seniorów

 • 2 liga koszykówki kobiet

  2 liga koszykówki kobiet

 • LIGA JUDO

  LIGA JUDO

 • Szkolna Liga Szachowa

  Szkolna Liga Szachowa

 • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

 • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

 • X Bieg Papieski

  X Bieg Papieski

  16 października 2017 r.

 • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

 • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  6 sierpnia 2017 r.

 • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  07.10.2017 r.