Wisła Sandomierz wygrała z Arcom Bochnia

2012-10-08

W ostatnią sobotę 6 października szczypiorniści MOSiR Arcom Bochnia gościli na swoim parkiecie Wisłę Sandomierz. Tylko przez 17 minut bochnianie toczyli wyrównany pojedynek.

MOSiR dzięki bardzo dobrej grze w obronie nawet prowadził dwoma oczkami, ale potem kontrolę nad wydarzeniami na boisku przejęli goście.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 22:16 dla gości, a w drugiej Wisła systematycznie powiększała swoją przewagę wygrywając ostatecznie 42:33. W ocenie trenera bocheńskiej drużyny Ryszarda Tabora, nasz  zespół gorzej grać nie mógł (relacja z konferencji po meczu na Bochnianinie - kliknij tutaj). Relacja TV na sportomaksie (klikij tutaj).

- Nasz zespół w tym dniu trafił na bardzo dobrze dysponowanego przeciwnika, który wykorzystał wszystkie możliwe sytuacje - mówi Janusz Łączyński kierownik drużyny MOSiR Arcom Bochnia. - Drużyna musi się zmobilizować przed dalszymi, trudnymi zawodami.-

Bramki dla zespołu zdobyli: Mateusz Zubik 8, Sławomir Karwowski 5, Maciej Imiołek 5, Adrian Najuch 4, Filip Pach 3, Hubert Pamuła 3, Damian Tacik 2, Artur Wełna 1, Jakub Spieszny 1, Krystian Malinowski 1.

Dla przeciwników najwięcej bramek zdobyli: Maciej Sadecki 9, Arkadiusz Kamiński 6, Sebastian Werstler 7.