Wisłok Strzyżów & Contimax MOSiR Bochnia 0:3

2016-02-15

Zbliżamy się ku końcowi II rundy rozgrywek II ligi piłki siatkowej mężczyzn, w której nasza drużyna radzi sobie bardzo dobrze. Tym razem zawodnicy Contimax-u przywieźli zwycięstwo ze Strzyżowa.

Mimo tego, iż wygrana wydawała się łatwa, to jednak w pierwszym secie nasi zawodnicy nie od razu przejęli prowadzenie. Jak zauważył trener bocheńskiego zespołu Robert Banaszak, głównie winna była temu dekoncentracja - Nie mogliśmy się skupić i nie wykorzystaliśmy dogodnych sytuacji. Gospodarze w pierwszym secie doprowadzili do wyrównania, ale i tak nie zdołali z niego wyjść zwycięsko.- Drugi set był popisowym numerem bochnian - Nie popełnialiśmy błędów, graliśmy poprawnie, czego nie można powiedzieć o przeciwnikach - mówił trener Contimax-u. Sam wynik 13:25 świadczy o kondycji obydwu drużyn. Po tak dobrym secie, trzeci wydawał się bułką z masłem, ale jak się okazało nie był on tak łatwy. - Były problemy z dokładnym przyjęciem zagrywki i Strzyżów momentami prowadził - mówi R. Banaszak. Walka w tym secie była naprawdę zacięta i do samego końca pełna emocji. Ostatecznie dwie ostatnie pomyłki gospodarzy doprowadziły do zwycięstwa MOSiR Bochnia.

Wisłok Strzyżów & Contimax MOSiR Bochnia 0:3 (21:25, 13:25, 30:32)

Contimax wystąpił w składzie: Mateusz Jarzyna, Dawid Konieczny, Jakub Zmarz, Konrad Stajer, Roman Kącki, Paweł Samborski, Bartosz Luks (libero), Jakub Habel, Szymon Ścislak, Wiktor Wysocki, Marcin Góra.

Wyniki pozostałych meczy 17. kolejki w grupie 6.:
LKPS Pszczółka Lublin & PZL Sędziszów 2:3 (17:25, 25:23, 26:24, 16:25, 12:15)
Neobus Niebylec & Avia Świdnik 3:1 (25:23, 25:22, 16:25, 29:27)
AKS V LO Rzeszów & TSV Sanok 1:3 (18:25, 17:25, 26:24, 17:25)
Karpaty Krosno & Błękitni Ropczyce 2:3 (25:18, 22:25, 25:22, 21:25, 13:15)

Po tej kolejce w tabeli spadek o jedno miejsce odnotowały zespoły z Krosna i Strzyżowa.