Wygrana młodzików, przegrana trampkarzy

2013-05-28

W dzisiejszych (28 maja) meczach  małopolskiej ligi szczęście dopisało młodzikom. Niestety mniej udane okazało się spotkanie trampkarzy.

Młodzicy pokonują sąsiadów
W derbach małopolskiej ligi młodzików MOSiR Bochnia pokonał Okocimski 4-1. MOSiR w tym meczu zaprezentował wiele ciekawych, a co ważne skutecznych akcji. Prowadzenie gospodarze objęli w 24 minucie, gdy podanie Piotra Matrasa na bramkę w sytuacji sam na sam zamienił kapitan Matlęga. Do przerwy pomimo przewagi bochnian wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie MOSiR długo utrzymywał się przy piłce i próbował przeprowadzić skuteczne ataki. Wynik spotkania udało się podwyższyć w 39 minucie, kiedy to Piotr Matras przeprowadził piękną akcję zainicjowaną przez jego brata Pawła. Dwie kolejne bramki były dziełem Matlęgi, który w ten sposób skompletował hattricka. Ambitnie grający Okocimski w drugiej połowie miał dwie okazje do zdobycia bramki. Swój cel goście osiągnęli w 48 minucie, uzyskując honorową bramkę i ustalając wynik spotkania. MOSiR bezdyskusyjnie zasłużył dzisiaj na 3 punkty, a jego zawodnicy na duże brawa. Bochnianie pokazali swoje duże umiejętności.

MOSiR Bochnia – Okocimski Brzesko 4-1 (1-0)

24’ Matlęga asysta Matras Piotr

39’ Matras Piotr asysta Matras Paweł

43’ Matlęga asysta Burkowicz

46’ Matlęga asysta korta

48’ bramka dla OKS

MOSiR Bochnię reprezentowali – Mach(Smoleń )-Matras Paweł, Korta, Burkowicz, Burek, Matras Piotr, Rachfalik, Kleszcz, Buczek, Cieśla, Matlęga.

Trampkarze ulegają Wiśle
We wczorajszym wyjazdowym meczu trampkarze MOSiR Bochnia ulegli Wiśle SA Kraków 0:4. Mimo pechowego spotkania liczymy na lepsze wynik 1 czerwca.

Najbliższe spotkania
Już w sobotę (wspomnianego 1 czerwca) trampkarze MOSiR Bochnia rozegrają u siebie mecz z Akademią Piłkarską "21" Kraków. Spotkanie odbędzie się na stadionie im. dr. W. Krupy przy ul. Parkowej. Początek o godz. 11.00.
O 13.00 na tej samej murawie rozpoczną zmagania ich młodsi koledzy, którzy rozegrają mecz w ramach klasy młodzików. Tym razem gościć będą Naprzód Sobolów.Wstęp na obydwa spotkania wolny.
Młodzicy MOSiR Bochnia również w Dzień Dziecka rozegrają mecz w ramach małopolskiej ligi. Będzie to jednak spotkanie wyjazdowe. Tym razem zmierzą się z drużyną MKS Poprad Muszyna. Trzymamy kciuki!

Poniżej zamieszczone zdjęcia pochodzą z opisywanego powyżej  spotkania młodzików MOSiR Bochnia - Okocimski Brzesko.