Wygrana z Tarnovią i Borzęcinem

2014-05-11

POKONUJEMY TARNÓW NA JEGO TERENIE
W piątek 9 maja nasi trampkarze MOSiR Bochnia w ramach małopolskiej ligi zmierzyli się na wyjeździe z Tarnovią Tarnów. Po dobrym spotkaniu pokonali gospodarzy 2-0. Wynik do przerwy ustalili Klejdysz i Tabor.

Pierwsza bramka padła po dokładnym dośrodkowaniu Tabora na głowę Klejdysza, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. Siedem minut później Tabor wykorzystał dokładne podanie Domagały i na raty umieścił piłkę w długim rogu bramkarza gospodarzy. Wynik mógł podwyższyć Juszczak jednak jego uderzenie trafiło w słupek. W drugiej połowie mecz był wyrównany. Żadna z drużyn nie stworzyła sytuacji na zmianę wyniku i zasłużone zwycięstwo odnieśli bochnianie.

Tarnovia Tarnów - MOSiR Bochnia 0-2 (0-2)

13 minuta Klejdysz asysta Tabor

20 minuta Tabor asysta Domagała

MOSiR Bochnię reprezentowali: Biernat – Klejdysz, Korta, Nagrodzki, Czerwiński, Domagała (63’ Majewski), Chlebek, Matras ( 66’ Palej), Palonek, Tabor.

ZWYCIĘSTWO NA BORZĘCINEM
Drugi zespół trampkarzy, biorący udział w rozgrywkach I tarnowskiej ligi, pokonał w niedzielę na własnej murawie Sokół Borzęcin 3:0.

MOSiR Bochnia - Sokół Borzęcin 3:0

KLASA MŁODZIKÓW
Młodzicy tym razem nie mieli szczęścia na wyjeździe z Trzcianą II 2000. Po znakomitym występie w ubiegłym tygodniu, kiedy to wygrali z Orłem Cikowice 7:2, tym razem przegrali 0:2.