Wygrane derby w zaległym meczu

2014-05-23

W zaległym meczu Małopolskiej Ligi Trampkarze MOSiR-u pokonali w środę (21 maja) na wyjeździe Okocimski Brzesko 2-1.

Okocimski Brzesko – MOSiR Bochnia 1-2 (0-1)

20 minuta Juszczak (karny)

42 minuta Tabor (Chlebek)

44 minuta Okocimski (karny)

Mecz rozgrywany był na bocznym boisku pierwszoligowca i toczony w dużym upale, co miało wpływ na przebieg i jakość spotkania.
Pierwsza połowa była wyrównana, a jedyna bramka padła po rzucie karnym podyktowanym za faul na Francuzie. Pewnym egzekutorem okazał się Juszczak. Po przerwie MOSiR stworzył parę  ładnych i składnych akcji. Jedna z nich w 42 minucie przyniosła podwyższenie rezultatu. Dokładne podanie Chlebka zamknął Tabor i MOSiR wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Okocimski bardzo szybko odpowiedział, dwie minuty później za zagranie piłki ręką sędzia podyktował jedenastkę, którą skutecznie wykonali gospodarze. MOSiR po stracie bramki dążył do podwyższenia wyniku, jednak kolejne niezłe akcje nie znalazły drogi do bramki. Ambitnie grający gospodarze dążyli do wyrównania, jednak żadna bramka już nie padła i to goście odnieśli zwycięstwo.

Kolejne spotkanie MOSiR rozegra na własnym stadionie (przy ul. Parkowej) w sobotę 24 maja o godzinie 10.00. Gościć będziemy Cracovię Kraków. Dwie godziny później spotkanie rozpoczną młodzicy, którzy walczyć będą w ramach Małopolskiej ligi z Akademią Piłkarską 21. ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA!!!