Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Wyniki III edycji Mistrzostw Małopolski w Piłce Ręcznej UKS, Bochnia 2012r.

2012-10-02

                    W dniach 29 – 30.09.2012 r. w Bochni została rozegrana  III edycja Mistrzostw Małopolski w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Uczniowskich Klubów Sportowych.

Na hali widowiskowo - sportowej w pierwszym dniu Mistrzostw rywalizowało 9 zespołów chłopięcych. Uzyskano następujące wyniki:

Grupa A- MKS PM I Tarnów, SKS Kusy I Kraków, MOSiR Bochnia II, UKS Sęp Wilczyska.
Grupa B – UKS Świt Szaflary, SKS Kusy II Kraków, UKS Kruki Skrzyszów, MOSiR Bochnia I, MKS PM Tarnów.


MOSiR I - SKS Kusy II 11 - 7
MKS PM I – MOSiR II 27 - 3
MKS PM II – UKS Kruki 6 - 4
SKS Kusy I – UKS Sęp Wilczyska 8 - 6
MOSiR I – UKS Świt Szaflary 5 - 16
SKS Kusy II – UKS Kruki Skrzyszów 8 - 9
MKS PM I – SKS Kusy I 6 - 5
MKS PM II – MOSiR I 10 - 12
MOSiR II – UKS Sęp Wilczyska 4 - 14
UKS Świt Szaflary – SKS Kusy II 13 - 7
UKS Kruki – MOSiR I 5 - 10
MKS PM I – UKS Sęp Wilczyska 15 - 6
UKS Szflary – MKS PM II 15 - 4
MOSiR II – SKS Kusy I 3 - 15
MKS PM II – SKS Kusy II 8 - 7
UKS Kruki – UKS Świt Szaflary 2 - 11

o 7 miejsce - MOSiR II Bochnia – UKS Kruki Skrzyszów 6 – 8 /2–5/

o 5 miejsce - UKS Sęp Wilczyska – MKS PM II Tarnów 13 – 11 /8-5/

o 3 miejsce - SKS Kusy I Kraków – MOSiR I Bochnia 17 – 5 /10-4/

o 1 miejsce - MKS PM I Tarnów – UKS Świt Szaflary 21 – 9 /11-3/

 

Końcowa kolejność turnieju:
1. MKS PM I Tarnów
2. UKS Świt Szaflary
3. SKS Kusy I Kraków
4. MOSiR I Bochnia
5. UKS Sęp Wilczyska
6. MKS PM II Tarnów
7. UKS Kruki Skrzyszów
8. MOSiR II Bochnia
9. SKS Kusy II Kraków

Za najlepszych zawodników turnieju uznano:  SMKS PM I – Starzew Marek, MKS PM II – Rolewicz Patryk, MOSiR I Bochnia – Stopczyński Iwo, MOSiR II Bochnia – Hernik Dominik, Kusy I Kraków – Chojnacki Mateusz, Kusy II Kraków – Chmiel Damian, UKS Wilczyska – Magiera Wojciech, UKS Kruki Skrzyszów – Jasiak Marcin, UKS Szaflary – Fornal Kamil.

____________________________________________________

 

W turnieju dziewcząt wystąpiło 6 zespołów. Uzyskano następujące wyniki:


SKS Kusy I – SKS Kusy II 30 – 4 /17-6/
MKS PM I – MKS PM II 21 – 5 /12-4/
UKS 9 Olkusz I – UKS 9 Olkusz II 6 – 19 /5-9/
SKS Kusy I – MKS PM II 20 – 5 /13-3/
SKS Kusy II – MKS PM I Tarnów 5 – 23 /2-15/
UKS 9 Olkusz II – SKS Kusy I 9 – 16 /4-11/
UKS 9 Olkusz I – MKS PM II 15 – 10 /8-7/
SKS Kusy II – UKS 9 Olkusz II 5 – 23 /4-12/
UKS 9 Olkusz I – SKS Kusy I 7 – 20 /6-12/
MKS PM I – UKS 9 Olkusz II 16 – 13 /10-9/
SKS Kusy II – MKS PM I 6 – 12 /4-7/
UKS 9 Olkusz I – MKS PM I 6 – 24 /4-15/
MKS PM II – UKS 9 Olkusz II 8 – 17 /4-12/
UKS 9 Olkusz I – SKS Kusy II 19 – 8 /8-5/
SKS Kusy I – MKS PM I 14 – 11 /8-9/


Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. SKS Kusy I Kraków 5 10 100-36
2. MKS PM I Tarnów 5 8 95-43
3. UKS 9 Olkusz II 5 6 81-51
4. UKS 9 Olkusz I 5 4 53-81
5. MKS PM II Tarnów 5 2 40-79
6. SKS Kusy II Kraków 5 0 28-107

 

Za najlepsze zawodniczki turnieju uznano: SKS Kusy I – Gibek Julia, SKS Kusy II – Kołodziej Gabriela, MKS PM I – Kuta Aleksandra, MKS PM II – Dębska Domonika, UKS 9 Olkusz I – Szczepanek Julia, UKS 9 Olkusz II – Gzyl Anna.

Okolicznościowe puchary, statuetki, nagrody rzeczowe dla zawodniczek i zawodników oraz dyplomy zostały ufundowane przez organizatorów turnieju – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni i Małopolski Związek Piłki Ręcznej w Krakowie. Serdeczne podziękowania za sprawne przeprowadzenie zawodów należą się Dyrekcji i pracownikom MOSiR w Bochni.


Po przeprowadzonych 3 turniejach w 2012 roku /Dąbrowa Tarnowska, Skrzyszów, Bochnia/, awans do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany 27 października w Bobowej uzyskały w kategorii dziewcząt: SKS Kusy Kraków, MKS PM Tarnów i UKS 9 Olkusz.

W kategorii chłopców do finału awans uzyskały: MKS PM Tarnów, UKS Świt Szaflary, MOSiR Bochnia, UKS Kruki Skrzyszów i UKS Sęp Wilczyska.

Wymienione zespoły w ostatnim turnieju rozstrzygną o tym kto zdobędzie Mistrzostwo Małopolski w Piłce Ręcznej UKS-ów w 2012 roku.



Sędzia Główny Turnieju
Włodzimierz Łabno

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.