Wyrównane, chociaż przegrane spotkanie juniorów z Kusym

2016-11-14

Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu zespół juniorów w ostatnią niedzielę (13.11.2016 r.) przegrał z drużyną Kusego Kraków, z którym rozgrywał ósmą kolejkę, a zarazem pierwszą w drugiej rundzie małopolskie ligi.

W 49 minucie wynik był 24:24 i przez następne 5 minut zespół Kusego osiągnął decydująca przewagę, zdobywając 6 bramek (30:24). Nasi zawodnicy nie podddali się jednak i ambitnie walczyli, doprowadzając w 59 minucie tylko do różnicy dwóch bramek - stanu 32:30 dla Kusego. - Nieskuteczny rzut i błąd techniczny nie pozwolił jednak zmienić losów spotkania i musieliśmy przełknąć gorycz porażki 34:31 - mówi trener bochnian Ryszard Tabor. - Na wyróżnienie zasługuje w naszym zespole skutecznie rzucający Michał Dobrzański.

Skład MOSiR Bochnia: Michał Budzyn, Oliwer Choma, Wiktor Czubala, Michał Dobrzański, Łukasz Drabik, Grzegorz Drzazga, Filip Fasuga, Krzysztof Goliński, Marcin Jakubowski, Karol Kram, Kacper Lipina, Mateusz Łącki, Przemysław Mucha, Maksymilian Pach, Jakub Pagacz, Iwo Stopczyński.

Kopia_Kopia_626_juniorzy_R._Tabora

Zapraszamy na najbliższe spotkanie juniorów !
W ramach IX kolejki  nasi szczypiorniści w niedzielę 20 listopada gościć będą MTS Piast Skawinę. Mecz zostanie rozegrany w hali sportowej I LO w Bochni przy pl. ks. Czaplińskiego 1. Spotkanie rozpoczniemy o 10.00. Zapraszamy do kibicowania!