Z Akademią Piłkarską 21 było ciężko

2014-04-18

TRAMPKARZE W MAŁOPOLSKIEJ LIDZE
W rozegranym w czwartek 17 kwietnia meczu małopolskiej ligi trampkarzy nasi chłopcy niestety ponieśli porażkę. Przegrali z przyjezdnymi 0:4.

p.n._17.04.2014_006

Była to druga kolejka wiosennej rundy. Mimo starań MOSiR-owi nie udało się pokonać na swojej murawie przeciwników, którzy w tym dniu prezentowali naprawdę dobrą formę.

MOSiR - AP 21 0-4 (0-2)

bramki: 26 min., 30min., 48min, 52min.

MOSiR: Biernat (52 min. Seweryn)-Palej (36 min. Domagała), Korta, Klejdysz, Czerwiński, Chlebek, Juszczak, Tabor, Matras, Nagrodzki (55 min. Kamieniecki), Francuz (44 min. Palonek)

Początek spotkania miał wyrównany przebieg obie ekipy konstruowały akcje, które mogły by dać prowadzenie. Jednak do klarownych sytuacji nie mogli się przebić napastnicy, gdyż dobrze grały obie defensywy. Wraz z upływem czasu przewagę zaczęli osiągać goście, którzy w krótkim odstępie czasu zdobyli dwie bramki. Ustawiły one spotkanie.
Druga połowa to kolejne ataki drużyny prowadzonej przez Mirosława Szymkowiaka i Mariusza Jopa oraz kilka szans MOSiR-u na zdobycie honorowej bramki. Jednak to co nie udało się gospodarzom podobnie jak w pierwszej połowie  wykorzystali piłkarze AP, zdobywając szybko dwie bramki i zasłużenie wygrali w Bochni.

Kolejne spotkanie
Następny mecz rozegramy na wyjeździe 25 kwietnia z Sandecją Nowy Sącz.

MŁODZICY W LIDZE WOJEWÓDZKIEJ
W tym samym dniu, ale na wyjeździe, walczyli młodzicy. W ramach małopolskiej ligi spotkali się w II kolejce II rundy z Górnikiem Libiąż. Mecz stał na dobrym poziomie i ani jedna drużyna nie dawała za wygraną. Pierwszą bramkę zdobył dla Bochni Jakub Smoleń, kolejne dwie strzelili gospodarze, czwartą z kolei znów nasz Jakub. Takim wynikiem, czyli 2:2 zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Co ciekawe - mecz był tak wyrównany, że już w drugiej części nie padła ani jedna bramka. Wyjazd zakończył się więc remisem.

MOSiR Bochnia - Górnik Libiąż 2:2 (2:2)

Następny mecz
Na kolejny mecz nasi chłopcy zapraszają 26 kwietnia. Wtedy gościć będziemy sąsiadów Okocimski Brzesko. Na pewno więc przyda się mocny doping.  Zapraszamy na godz. 10.00.

TRAMPKARZE W I TARNOWSKIEJ LIDZE

Pocieszać  musimy drugą drużynę trampkarzy, którzy ponieśli porażkę w wyjazdowym spotkaniu z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Środa nie była dla nich szczęśliwym dniem - przegrali 0:6. Trzeba jednak mieć nadzieję, na kolejne, być może lepsze dla nas spotkania. A kolejne będzie już w Bochni 27 kwietnia, kiedy to gościć będziemy Tarnovię Tarnów. Prosimy kibiców o wsparcie naszych zawodników i już dzisiaj zapraszamy na godz. 10.00.