Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Zakończenie sezonu Bocheńskiej Ligi Judo Dzieci.

2011-06-22
Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku w dniu wczorajszym (tj. 21.06.201r) gościło młodych judoków sekcji judo MOSiR-u Bochnia, którzy spotkali się tam na Uroczystym Zakończeniu i Podsumowaniu Sezonu 2010/2011r. Impreza ta zgromadziła nie tylko samych zawodników sekcji judo, ale w tym wyjątkowym dla nich dniu towarzyszyły im niemal całe rodziny.

W 8 rundach tegorocznej Bocheńskiej Ligi Judo Dzieci startowało 166 zawodników.

Dla naszych podopiecznych był to sezon ciężki ale bardzo owocny. Nasi wychowankowie brali udział w licznych turniejach i zawodach, zarówno w kraju jak i za granicą, skąd bardzo często wracali z medalami. Należy jednak pamiętać, że wszystkie sukcesy naszych judoków poprzedzone były ciężką, całoroczna pracą na treningach. Doceniając sukcesy oraz wysiłek włożony w ich osiągnięcia aż 45 osób z początku klasyfikacji generalnej zostało uhonorowanych okolicznościowymi statuetkami oraz otrzymało upominki rzeczowe. Wszyscy zawodnicy startujący w comiesięcznych zawodach Bocheńskiej Ligi Judo otrzymali drobne upominki przygotowane specjalnie na tą okazję.


Mając świeżo w pamięci Turniej w Kopalni Soli w Bochni nie można było zapomnieć o rodzicach, którzy poświęcili swój wolny czas aby pomóc w organizacji tegoż turnieju, dlatego dyr. MOSiR Bochnia Sabina Bajda serdecznie podziękowała wszystkim, którzy służyli pomocą w trakcie przygotowań jak również podczas trwania XIV Międzynarodowego Turnieju w Kopalni Soli w Bochni.


Bardzo doceniamy zaangażowanie i chęć służenia pomocą mówi Sabina Bajda jest ona dla nas bezcenna. Bardzo cieszy nas fakt, że w tych trudnych czasach ciągłej pogoni za pieniądzem wciąż istnieją ludzie, którzy zupełnie bezinteresownie poświęcają swój wolny czas, a nawet niejednokrotnie wykorzystują swój urlop aby nam pomóc. Jestem im za to bardzo wdzięczna.


Nie zapomniano również o zawodnikach reprezentujących nasz klub na turnieju w Kopalni Soli w Bochni, a którym nie udało się stanąć na podium. Z rąk dyr. MOSiR-u Bochnia otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Ważnym punktem wczorajszego spotkania było wręczenie CERTYFIKATÓW potwierdzających zdobycie żółtego pasa przez kilku uczestników zajęć JUDO DLA DOROSŁYCH. Warto wspomnieć, że w grupie tej znalazły się również dwie kobiety.


Po oficjalnym zakończeniu rodzice wraz z dziećmi udali się na mały poczęstunek z grilla oraz aby skosztować ciast upieczonych i przyniesionych przez mamy naszych zawodników.

Na zakończenie wieczoru starsi zawodnicy zmierzyli się na boisku do piłki nożnej z drużyną złożoną z rodziców i trenerów. Tym razem jednak młodość wzięła górę nad doświadczeniem i drużyna dorosłych poniosła klęską przegrywając mecz 5 : 3.


Należy wspomnieć,że organizatorem Bocheńskiej Ligi Judo Dzieci był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni, a organizacja rozgrywek była możliwa dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miasta Bochnia. Warto też przy tej okazji podkreślić, że najmłodsze dzieci (w wieku 7-10 lat) bocheńskiej sekcji judo korzystają od 1 marca 2011r.  z zajęć na basenie w ramach  programu "Umiem Pływać, uprawiam judo - sport to coś dla mnie", płatnego ze środków funduszu zajęć sportowych dla uczniów Ministerstwa Sportu i Turystyki. Program ten będzie prowadzony do 30 listopada.

Zdjęcia w naszej galerii  (kliknij tutaj).

Rozgrywki

 • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  II liga mężczyzn i III liga seniorów

 • 2 liga koszykówki kobiet

  2 liga koszykówki kobiet

 • LIGA JUDO

  LIGA JUDO

 • Szkolna Liga Szachowa

  Szkolna Liga Szachowa

 • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

 • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

 • X Bieg Papieski

  X Bieg Papieski

  16 października 2017 r.

 • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

 • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  6 sierpnia 2017 r.

 • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  07.10.2017 r.