Zawodniczki MOSiR-u na turnieju koszykówki w Kleczy Dolnej

2011-11-23

Młode koszykarki MOSiR Bochnia we wtorek 22 listopada uczestniczyły w turnieju organizowanym przez klub Iskra Klecza Dolna.

Po dobrych i zwycięskich meczach z gospodarzem 43 – 29 i z drużyną Sp 4 Wadowice 59 – 27, przystępowaliśmy do meczu o I miejsce z Ikar Niepołomice. Po pierwszej połowie meczu na tablicy widniał wynik 16 – 16, niestety w trzeciej kwarcie starsze zawodniczki z Niepołomic wykazały większe doświadczenie. Bezlitośnie wykorzystywały lepsze warunki fizyczne
i z minuty na minutę powiększały przewagę nad naszym zespołem. Wynik końcowy 45 – 30.
Trzeba jednak zaznaczyć, że w turnieju mogły uczestniczyć dziewczęta z rocznika 1999, a nasz zespół składa się tylko z zawodniczek 2000 i młodszych.
-P
onad wynik ważniejsze jest dla mnie nowe doświadczenie, które dziewczyny zdobywaąa podczas takich zawodów. Zapewne zaprocentuje ono w meczach z mocnymi zespołami z tego samego rocznika”- podsumował zmagania trener Rafał Sroka.

W najbliższym czasie (2-4 grudnia) bocheńskie  koszykarki uczestniczyć będą  w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki w Łodzi, a od nowego roku w turniejach o Mistrzostwo Małopolski w Minikoszykówce.

Życzymy sukcesów i dobrej sportowej zabawy!