Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Złoto i brąz w Wielkopolskim Międzynarodowym Turnieju Judo w Suchym Lesie.

2014-03-24

W dniach 22-23 marca zawodnicy bocheńskiej sekcji judo MOSiR Bochnia, pod opieką trenera Waldemara Kowalskiego oraz kilku rodziców, brali udział w XI Wielkopolskim Międzynarodowym Turnieju Judo w Suchym Lesie.

Turniej ten był podzielony na dwa dni zmagań, przy czym w sobotę 22 marca 2014r. odbywał się Otwarty Puchar Dzieci oraz Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików w Judo a drugiego dnia (23.03.2014- niedziela) Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo.

BBF_4346


W w/w zawodach wzięło udział 550 zawodników z 103 klubów min. z Polski, Niemiec, Rosji. Zawody te należą do jednych z mocniej obstawionych turniejów w Polsce, gdzie swoich najlepszych zawodników wystawiają kluby z całej Polski.

BBF_4385

Norbert Gondek - III miejsce - pierwszy od prawej


Pierwszego dnia zawodów w Otwartym Pucharze Dzieci wychowanek MOSiR-u Bochnia Gondek Norbert uplasował się na III miejscu a jego klubowym kolegom i koleżankom udało się wywalczyć pięć V miejsc oraz jedno VII.

W Otwartym Pucharze Polski Młodziczek i Młodzików, po zaciętej walce, I miejsce zdobył Jakub Nosalski, który w drodze na podium pokonał kolejno: Paziewskiego Mikołaja- TKS Judo Toruń, Krześ Filipa - UKS Judo 48 Częstochowa, Boogaard van den Peter z Netharlands a w walce finałowej zwyciężył z Piotrowskim Konradem z UKS AON Warszawa.

IMG_6205

Jakub Nosalski - zdobywca I miejsca


W kolejnym dniu zmagań podczas Pucharu Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo bocheńskim judokom udało się wywalczyć tylko jedno V miejsce a dokonała tego Słowiak Aleksandra.


Nie mogę powiedzieć – mówi trener Waldemar Kowalski – że jestem bardzo zadowolony z wyników naszych zawodników, ale i nie mogę powiedzieć , że te zawody zaliczam do nieudanych. Turniej ten należy do bardzo ciężkich i mocno obstawionych, zjeżdżają na niego najlepsi zawodnicy z całego kraju dlatego aby tam wygrać trzeba naprawdę dużo potrafić ale i mieć odrobinę szczęścia. Kilku naszym zawodnikom udało się zdobyć punktowane miejsca i to mnie cieszy, mamy też I i III miejsce a to już świadczy o tym, że nasi wychowankowie mają potencjał, aspiracje, chęci i umiejętności.


Nadmienić należy, że punkty zdobyte w Wielkopolskim Międzynarodowym Turnieju Judo w Suchym Lesie zaliczane są do Rankingu Polskiego Związku JudoPoniżej podajemy szczegółowe wyniki:


W Otwartym Pucharze Dzieci:

miejsce III wywalczył Norbert Gondek


miejsce V zdobyli:

 • Mikołaj Filipek

 • Kacper Kubas

 • Damian Pławecki

 • Oliwia Wątorek

 • Julia Gut


na miejscu VII uplasował się Karol Kowalski


W Otwartym Pucharze Polski Młodziczek i Młodzików I miejsce zdobył Jakub Nosalski


W Pucharze Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo miejsce V wywalczyła Aleksandra Słowiak.


W turnieju brali również udział: Wszołek Izabela ,Kubas Kamil, Pławecki Mateusz,Więcek Bartosz, Rynduch Jakub, Gibała Rafał, Pers Wiktoria, Baniak Karolina, Krawczyk Marta, Stanuszek Konrad, Kozak Krzysztof, Dawid Zajączkowski.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ - FACEBOOK Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - (kliknij tutaj) 

Rozgrywki

 • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  II liga mężczyzn i III liga seniorów

 • 2 liga koszykówki kobiet

  2 liga koszykówki kobiet

 • LIGA JUDO

  LIGA JUDO

 • Szkolna Liga Szachowa

  Szkolna Liga Szachowa

 • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

 • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

 • X Bieg Papieski

  X Bieg Papieski

  16 października 2017 r.

 • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

 • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  6 sierpnia 2017 r.

 • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  07.10.2017 r.