Zwycięstwo i porażka w starciu z I drużynami Unii Tarnów.

2014-08-23

TRAMPKARZE

MOSiR – Unia I 1-4 (1-2)

17min Palonek

18min, 34min, 37min, 56min Unia

MOSiR: Seweryn- Matras Paweł (60min Kowalczyk), Nagrodzki, Korta, Burek (Szot), Matlęga, Matras Piotr, Burkowicz , Palonek, Kamieniecki, Gumuła (50min Augustyn)

Wakacje wciąż trwają ale młodzi trampkarze MOSiR-u Bochnia już ciężko pracują nad formą i rozgrywają kolejne mecze.

W ramach II kolejki Tarnowskiej Ligi Trampkarzy, w środę 20 sierpnia 2014r., I zespół MOSiR-u na własnym boisku uległ I drużynie Unii Tarnów przegrywając spotkanie 4-1.

W pierwszej połowie meczu prowadzenie dla MOSiR-u uzyskał Palonek, jednak już minutę później Unia wyrównała, a minutę przed przerwą objęła prowadzenie. W drugiej połowie dwukrotnie trafiali goście i w rezultacie odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Jednak ta porażka nie załamała naszych młodych piłkarzy a jedynie spowodowała, że jeszcze bardziej przyłożyli się do treningów- mówi trener Janusz Piątek-  przed nimi kolejne spotkania.

Już w najbliższą sobotę (23.08.14) drużyna MOSiR-u Bochnia zmierzy się na wyjeździe z Tuchovią Tuchów, 30 sierpnia 2014r. (sobota) z Tarnovią II Tarnów a kilka dni później, w środę 3 września 2014r. będzie gościć zespół „Termalica Bruk-Bet” Nieciecza .

MŁODZICY

MOSiR Bochnia – Unia I Tarnów 4 - 3 (2:3)

Bramki: 6min Unia , 10min Cieśla ,15min Wolak, 22min Unia , 29min Unia , 35min Kleszcz i 38min Wolak

MOSIR: Orlik- Rachfalik, Cieśla, Żyłka - Kleszcz, Pałkowski, Rybak, Wilk - Wolak, Śmiałek, Sokalski, Mroczek, Ćwik, Ścisło, Kubas, Pawłowski

Również I drużyna Młodzików MOSiR-u Bochnia , której trenerem jest Mateusz Fortuna, rozpoczęła swoje rozgrywki. Swój tegoroczny debiut przypieczętowała zwycięstwem.

W ramach I Tarnowskiej Ligi Okręgowej rozegrali mecz II kolejki z I drużyną Unii Tarnów wygrywając to spotkanie 4 : 3.

Dla kibiców,którzy przyszli na Parkową na pewno nie zabrakło emocji a przede wszystkim bramek. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się prowadzenie 2:3 dla gości ,którzy otrzymali prezenty od naszych zawodników i dość szczęśliwie prowadzili. Na szczęście zawodnicy pokazali charakter w drugiej połowie spotkania strzelając dwie bramki i nie dając dojść do głosu przeciwnikowi.

Mam nadzieję, że ta wygrana – mówi trener Mateusz Fortuna – doda nam skrzydeł i każdy kolejny mecz rozegramy w tak pięknym stylu.

Przed drużyną młodzików kolejne spotkania: już w najbliższą sobotę (23.08.2014) na wyjeździe zmierzą się z zespołem Piast Czchów, we wtorek (26.08.2014) na własnym boisku gościć będą drużynę LUKS Skrzyszów a 30 sierpnia (sobota) na wyjeździe zmierzą się z drużyną Tarnovia II Tarnów.

LIGA REJONOWA

Również drugie drużyny trampkarzy i młodzików przygotowują się do sezonu. Pierwszy mecz II drużyna Trampkarzy rozegra  już 30 sierpnia 2014r.

Życzymy naszym piłkarzom wspaniałej formy i zwycięstw w nadchodzących spotkaniach.