Zwycięstwo młodzików piłki nożnej MOSiR na Inaugurację Rundy.

2012-04-11

Garbarnia - MOSiR 0-4 (0-2)

2' Juszczak

16' Juszczak

37' Francuz asysta Burkowicz

58' Marcin Biernat asysta Juszczak

MOSiR: Laska (Ociepa) Kazek Piotr Matras, Korta, Bieżychudek, Burkowicz, Juszczak, Palej, Matlęga,

Francuz, Chlebek, Matras Paweł, Grzyb, Biernat,

Bardzo udanie rozpoczęli Młodzicy Piłki Nożnej bocheńskiego klubu rozgrywki rundy wiosennej.

W meczu wyjazdowym pewnie pokonali Garbarnię Kraków 4-0. Już w 2 minucie po uderzeniu Juszczaka MOSIR objął prowadzenie, dalsze minuty to przewaga bochnian udokumentowana kolejną bramką Juszczaka w 16 minucie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, choć były ku temu dobre okazje.  Drugą połowę MOSiR rozpoczął od ataku, który w 37 minucie przyniósł efekt. Po pięknym podaniu Burkowicza Francuz umieścił piłkę w siatce. Ozdobą meczu był gol z 58 minuty, kiedy to precyzyjną wrzutkę Juszczaka strzałem głową na bramkę zamienił Biernat. Młodzicy MOSIR-u zaprezentowali dzisiaj nie tylko jak na pierwszy mecz niezłą grę ale również nowe stroje firmy adidas zakupione przez Klub.

Przed nami następny mecz.

W niedzielę o 15.00 podopiecznych trenera Janusza Piątka czeka cięższe zadanie, gdyż naszym przeciwnikiem będzie Dunajec Nowy Sącz.