Zwycięstwo nad Nowym Sączem i Zakliczynem, przegrana z Krakowem

2013-10-14

W miniony weekend trampkarze i młodzicy rozegrali wyjazdowe mecze w ramach małopolskiej i tarnowskiej ligi z Wisłą Kraków, Dunajcem Nowy Sącz i Dunajcem Zakliczyn.

TRAMPKARZE POKONANI PRZEZ WISŁĘ
W meczu małopolskiej ligi trampkarzy krakowska Wisła pokonała na swoim boisku MOSiR Bochnię 3-0.

Pierwsza bezbramkowa połowa była bardzo wyrównana. Gra toczyła się głównie w środkowej części boiska, bez większego zagrożenia z obu stron. Najlepszą okazję do objęcia prowadzenia w tej części zmarnowali goście w 15 minucie, kiedy to nie wykorzystali sytuacji sam na sam.

W drugiej połowie lekką przewagę osiągnęli gospodarze, którzy w stu procentach wykorzystali swoje szanse i w krótkim odstępie czasu objęli dwubramkowe prowadzenie.

MOSiR dążył do odrobienia strat, jednak nie potrafił wykorzystać swoich akcji. W 58 minucie wynik ustalili zawodnicy Wisły, którzy po raz trzeci po zagraniu z bocznej części boiska umieścili piłkę w bramce bochnian.

Wisła Kraków – MOSiR Bochnia 3-0 (0-0)
Bramki: 43, 49, 58

Skład drużyny MOSiR: Biernat- Kazek, Korta, Kocot, Czerwiński (25 Klejdysz), Burkowicz (55 Chlebek), Tabor, Juszczak, Matlęga, Francuz, Palonek (52 Matras).

Mimo przegranej nasi wychowankowie znajdują się bardzo wysoko w tabeli, której zestawienie oraz inne statystyki można zobaczyć na polecanej przez nas stronie  http://mosirbochnia.futbolowo.pl

MŁODZICY ZWYCIĘŻYLI DUNAJEC NOWY SĄCZ
W 11 kolejce małopolskiej ligi młodzików nasi chłopcy zwyciężyli na wyjeździe Dunajec Nowy Sącz 3:2 (2:0). Dla bocheńskiej drużyny bramki zdobyli: Adrian Janas, Paweł Matras, Jakub Kleszcz.

TRAMPKARZE WYGRYWAJĄ Z ZAKLICZYNEM
Druga drużyna trampkarzy, trenowana przez Marcina Leśniaka, wygrała w I tarnowskiej lidze z Dunajcem Zakliczyn 4:2. Bramki dla nas zdobył Lekki x 2 i Chlebek. Czwartą samobójczą strzelili dla nas przeciwnicy.
MOSiR reprezentowali: Biernat, Ćwik, Majewski, Palej, Nagrodzki, Pałkowski, Machaj, Chlebek, Grzyb, Lekki, Mach.
Ponadto grali: Filipczyk, Chodur, Szymonik, Polowiec, Całka, Dębosz.

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA
W piątek 18 października trampkarze, grający w tarnowskiej lidze, wyjadą na mecz z Wolanią Wolą Rzędzińską.
W sobotę 19 października młodzicy w ramach małopolskiej ligi gościć będą u siebie Wieczystą Kraków. Początek spotkania, które odbędzie się na stadionie przy ul. Parkowej, o godz. 10.00. Dwie godziny później w tym samym miejscu, również w ramach małopolskiej ligi, zmagania rozpoczną trampkarze. Ich przeciwnikami będą zawodnicy Siemachy AS Progres.
Również 19 października ostatnią kolejkę w ramach klasy młodzików rozegra zespół MOSiR II Bochnia z Górnikiem Siedlec. Mecz rozpocznie się o godz. 15.30.